Звернення до оргкомітету фестивалю Docudays.Ua

Лідія Тополевська

/ #4 І знову Львів

2013-10-07 13:25

Я пояснила свою позицію як координатора фестивалю на Львівщині в електронній розсилці. Я не поставила свого підпису під петицією тільки тому, що не володію фактами, викладеними у ній. Але я проти маніпулювання словами та підміни понять. І якщо є люди, котрим відомі факти некоректних дій Студентського братства, пропоную викласти їх у листі та скерувати його до Оргкомітету фестивалю, щоб вони могли адекватно оцінити всі загрози та переваги такої співпраці. Але наголошу ще раз - ми всі працюємо на довірі. І якщо її немає, то і не буде співпраці.
І ще одне уточнення. Я переглянула переписку, про яку згадувала п. Уляна. Лист справді був. Але він не є офіційним листом від організаторів фестивалю, як було сказано у зверненні, а приватним. Ми обговорювали багато питань у ньому і, зокрема, інформацію щодо можливого проекту співпраці на рівні декількох областей. Жодного офіційного звернення щодо співпраці від організаторів фестивалю та самого Студентського братства до мене, як до координатора, не було.