Вимоги до лідерів української опозиції від громадян України

....

/ #65

2013-12-04 00:52

бльо не депутати а герої таке творити. я б вас незнаю як і щоб з вами зробив. в соц. мережах багато відео який в нас призедент лох і позорить всю нашу країну. ми люди в нас є право вибору. міліція яка має захищати людей б,є їх на майдані????????????? да це брєд. як так можна???????????? що ви з країною робите. ви хочете красти наші гроші податок і так далі а як нам їх заробити ???????????????????? ціни піднімаєте, роботи нема, на роботу не беруть студенти сидять дома які закінчили учобу... бо щоб піти на роботу з нормальною зарплатою треба платити а де взяти то щоб заплатити???? де???? чого ті що мають за народ стояти його ж гублять.... я б вас всіх до стінки і перестріляв тих негідників які не думають... не думають взагалі мені втидно за вас навіть писати і ви не є як фашистські загарбники... ви всьо москальня... рускій народ нормальний - но не москалі а в нас в верховній раді таких багато це позоро і ганьба мені шкода... мені вас шкода... ви забули чого нас вчили краще померти стоя ніж жити на колінах