Заява громадськості про раду «Всеукраїнського об'єднання Майдан»

Юрко

/ #72

2013-12-26 21:52

Дуже б хотілося, щоб об`єднання було дієвим. Бо вже місяць люди чекають самі не знаючи чого. Ми всі хочемо змін, і змін на краще. Я хочу жити в цивілізованій країні, в якій дотримуються права і свободи людини і громадянина. І я хочу, щоб цією країною була Україна. Дуже сподіваюсь, що зміни настануть, і саме такі, на які чекають всі свідомі громадяни нашої країни.
Очевидним є те, що за існуючої влади в нашій країні та системи контролю за нею та притягнення до відповідальності за діяльність або бездіяльність, країна приречена на занепад, і перетворення в ресурсну базу для сильніших і нагліших сусідів. Прикро, що дехто цього не розуміє, і хапається за хоча б щось примарно гарне, що є зараз в країні, не бачачи, що це лише крихти на тлі великого смітника.
Оскільки явного лідера в країні немає, лишається сподіватися, що якась частина людей об`єднавшись ідеєю зможе спонукати суспільство до замисленням над власним життям, і як наслідок, сподіваюсь, до дій щодо запровадження прозорого принципу існування громадянського суспільства.