Щодо неприйнятності законопроектів № 8711 та № 10290

Натка

/ #140

2012-05-23 14:51

Інколи я думаю: "мене вже нічого не здивує". Але наша влада кожного разу не те що дивує, а просто шокує - своєю абсурдністю. Цікаво, що, на їхню думку, мають робити секс-меншини у разі прийняття цих законопроектів? Піти і повіситись, чи як? Це з того ж розряду, що і "список неформалів", бо, уявіть собі, європейці приїдуть на футбол, а в нас тут готи ходять, обожемій, як вони це переживуть! І що вони будуть робити з тими, хто не зважатиме на такі закони? Садити в тюрму, випускаючи різних злочинців, щоб звільнити камери для геїв?
Скільки сил, часу і грошей, витрачається на такі абсурдні, неприйнятні в нормальному суспільстві законопроекти! Стільки криків, шуму, скандалів, а все для чого? Щоб відвернути увагу від проблем важливіших, більш нагальних, від проблем реально існуючих...
Я ніколи не хотіла жити за кордоном, але в такі моменти все частіше задумуюсь: а чи реально все ж змінити цю країну настільки, щоб я хотіла ростити тут своїх дітей? І, чесно кажучи, чим далі, тим менше я в це вірю.