Завдання 5/12

Quoted post


Гість

#132

2013-12-06 13:05

Вважаю, що до нового ЗУ "Про вибори" необхідно чітко сформулювати заборону про участь бізнесу у виборах та заборону на посади усіх рівней, навіть, якщо бізнесом займаються наймані керівники, або ж родичі! Скажіть, ну навіщо Порошенкові чи іншим йти до влади і до посад - невже їм мало роботи та турботи про власні підприємства та людей, що там працюють, не кажучи вже про гроші? Впевнена, що така заборона не тільки суттєво послабить корупцію, але ж і стан безробіття покращить, хоч і не на багато. Треба забезпечити можливість "обиратись та бути обраним" не тільки грошовим мішкам, а зовсім навпаки: надати УСІМ рівні можливості, бо приказка "якщо ти розумний, то чому ж тоді бідний" придумана всіма тими шахраями з 90-х років, які були не розумними, а спритними, наглими та безжальними: йшли по трупах до своїх капіталів - ну які з них можуть бути можновладці?!!! Треба надати молоді можливість мріяти и досягати президентства, ставити перед собою цілі і йти до них, тоді і дипломи будуть не купуватись, а чесно отримуватись за знання!

Відповіді

Українка

#146 Re:

2013-12-06 13:35:09

#132: -

Приємо читати слова однодумців! От і я кажу, чому не організувати велику НАРОДНУ партію з УСІХ майданівців, яка б змогла створити достойну противагу вже існуютим політичним кланам. Кого не запитаю, ніхто не хоче брати на себе відповідальність за законотворчий процес в Україні. "Нехай краще існуючі партії розбираються в політиці, а ми не політики" - відповідає мені народ в соц. мережах. Як люди збираються жити краще, якщо не хочуть нести відповідальність за своє майбутнє - я не знаю!