Delegalizacja Eurowizji

Konkurs Piosenki Eurowizji, odkąd najstarsi górale pamiętają, jest powodem do żartów, memów i śmieszków. Jedynym sposobem na uniknięcie tego festiwalu żenady jest zaszycie się w drewnianej chacie w Bieszczadach bez internetu, elektryczności i kontaktu z innymi ludźmi na trzy miesiące przed datą konkursu.

Eurowizja ma niszczący wpływ na dziedzictwo kulturowe Europy, poziom edukacji muzycznej młodzieży oraz zdrowie psychiczne każdego posiadacza pary uszu i przynajmniej odrobiny dobrego smaku.

 

Wnioskuję o wprowadznie w życie dyrektywy Parlamentu Europejskiego delegalizującej sam konkurs, jak i wszystkie wzmianki o nim w mediach tradycyjnych i społecznościowych pod groźbą kary trzech lat pozbawienia wolności oraz przymusowej lobotomii (miłośnikom Eurowizji mózg i tak nie jest do niczego potrzebny).

 


Stowarzyszenie Posiadaczy Pary Uszu i Przynajmniej Odrobiny RiGCzu    Зв'язатися з автором петиції

Підписати петицію

Підписуючи, я надаю Stowarzyszenie Posiadaczy Pary Uszu i Przynajmniej Odrobiny RiGCzu право передавати мій підпис тим, хто має повноваження щодо цього питання.


Або

Ви отримаєте лист із посиланням для підтвердження вашого підпису. Щоб забезпечити отримання наших електронних листів, додайте info@petitions.net до адресної книги або списку надійних відправників.

Будь ласка, зауважте, що ви не можете підтвердити свій підпис, відповівши на це повідомлення.
Платна реклама

Ми покажемо цю петицію 3000 особам.

Дізнатися більше...