Запровадження стратегії розвитку Національного центру Довженка

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2014-10-12 17:30


Андрій Суярко

#2

2014-10-12 18:56

Ми можемо, звичайно, зробити вигляд, що все йде по плану, що кіноархів Довженко - це сучасне інноваційне підприємство, де все "у шоколаді", що працівники, які там працюють, це саме ті люди без яких Центр Довженко обійтися аж ніяк не може, і напевно це взірець для всіх кіноархівів світу, однак знаємо, що це не так, що державні кошти, які спрямовуються на центр використовуються вкрай неефективно, що вони йдуть не на розвиток підприємства й архівної справи, наукову роботу і т.і., а зовсім на інші банальні речі: комуналку, зарплату, яку такою назвати не можна, підтримку технологій, які у сучасному архіві бути не може і т.і. В нашому випадку треба робити щось надзвичайне і, здається, що Іван це дійсно та людина, яка здатна реалізувати найамбітніші цілі.

Вікторія Колтунова
Гість

#3

2014-10-13 00:01

Кіноархів обов,язково треба зберегти, бо це великий шар нашої культури, який за умови втрати неможна буде відновити ніколи. Театральну виставу можна знову повторити, а кіно це унікальна неповторна річ. "Кіномайбутнє" неможливе без "кіноминулого".

ochorny

#4

2014-10-13 08:12

Повністю підтримую положення петиції. Олег Чорний, кінорежисер. Київ.

Ігор Гармаш

#5

2014-10-13 10:11

Іван - прогресивний фахівець, який має змогу і бажання розвивати Україну!


Гість

#6

2014-10-13 10:16

Особисто Івана Козленка знаю давно. його компетенція не викликає жодних сумнівів.
але от запропонована їм програма розвитку Центру мені невідома.

тому особу Івана Козленка підтримую.
чого поки не можу, нажаль, повідомити про запропоновану програму розвитку.
оскільки Центр давно треба реформувати. але ж зрозуміло, що не кожна реформа стане корисною.


вважаю, що треба викласти цю програу назагал, тоді більше було і підписантів, і прихильників, і взагалі йшла би фахова розмова.

Андрій Гуннішев, режиссер, сценарист, дослідник. Київ. 


Гість

#7 Re:

2014-10-13 11:10

#6: -  в тексте петиции вкратце обозначены основные пункты программы, если что 

 

 


Гість

#8

2014-10-13 14:31

Треба звернути увагу не тільки на центр Довженка, і не тільки на кіноіндустрію в цілому, треба звернути увагу також не університет Карпенка-Карого. Він в жахливому стані, найгірша матеріально-технічна база університету не дає можливості достойного опанування профессії студентами.


Гість

#9

2014-10-14 22:38

Марія Пономарьова, кінорежисер
Рокса

#10

2014-10-22 18:10

Я за майбутні реформи та розвиток культури