Міському голові Кривого Рогу ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ДЕРЖАВНУ


Гість

#1

2012-06-07 12:17

Українська мова,як державна, потребує ЗНАЧНОЇ підтримки влади, на всій території УКРАЇНИ !!!
Пётр

#2 Сегодня проблема в Украине не в статусе языков нацменшинств как региональных,

2012-06-07 12:46

Сегодня проблема в Украине не в статусе языков нацменшинств как региональных, а в экономических, социальных, а, гланое, судебных плоскостях. Конечно языковая проблема есть, но она искусственно создаётся представителями власти. Заключается она в том, что эти представители стараются понизить статус Украинского языка как государственного в регионах по всей территории Украины. Кривой Рог не исключение. А всё легко можно поставить на место. Просто надо выполнить Конституцию и законы. О чём и пишется в обращении.
Петро Лисенко
Автор цієї петиції

#3 Нажаль не всі українські громадяни Кривого Рогу мають можливість поставити свій підпис під петицією

2012-06-07 13:00

Багато літніх українців у Кривому Розі не те що в Інтернеті, - в реальному житті ледве дихають. Але до останнього подиху борються за Українську. Думаю, що не буде лукавством, якщо рідні і близькі їм люди з інших регіонів допоможуть їм залишити підпис під петицією. Головне, щоб кожний хто бажає поставити підпис був зареєстрований у Кривому Розі і знав, що його підпис там є.

Гість

#4

2012-06-16 18:39

Україні - українську мову
Криворізький читач

#5 «Червоний гірник» фарисейський

2012-06-20 12:54

http://pprosvita.at.ua/_nw/7/86443513.jpg...

"Про цю далекість свідчить, наприклад, майже повсюдне використання ними як держпосадовцями у своєму спілкуванні з громадянами не української мови як державної, а іншої, про що я писав уже багато разів. У цьому відношенні на сторінках «Червоного гірника» знову відзначився В’ячеслав ЗАДОРОЖНИЙ. Так, у числі 40-му за 30-те травня на цілу сторінку вміщене його розлоге інтерв’ю російською мовою під заголовком «Хочется жить и любоваться родным городом». І ось такі речі, як мені здається, робляться не випадково, а послідовно і навмисно..."

Промінь Просвіти

Промінь Просвіти

#6 А що ж тоді буде, коли той закон проголосують? Здогадуєтесь?

2012-06-24 21:28

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/21844_108441445836253_4373259_n.j...

Влада в Україні належить народу, а не посадовцям різних рівнів. У Конституції України (в статті 10) записано: «Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України». Однак 5 червня стало тим днем, коли з ініціативи Партії регіонів Верховна рада України своїм рішенням підтримати в першому читанні законопроект «Про засади державної мовної політики» пішла, як на мене, проти українського народу, УВІМКНУВШИ МЕХАНІЗМ ЗНИЩЕННЯ в Україні української мови як державної. ...

Промінь Просвіти

Петро Лисенко
Автор цієї петиції

#7 Шукаю відповідь міського голови

2012-07-10 20:07

Через місяць шукаю обіцяну відповідь
Петро Лисенко
Автор цієї петиції

#8 Отримали ксерокопію не по суті

2012-07-20 14:48

ми змогли отримати ксерокопію відповіді на ім'я Налужного В.Д. за підписом керуючої справами виконкому міської ради О.Шовгелі.

Можливо, після розмови в кабінеті №111 у приміщенні виконкому Криворізької міськради ми дочекаємося на свої офіційні адреси за місцем реєстрації як українські громадяни офіційну відповідь (кожний - свій примірник за підписом відповідальної особи і по суті).

За великим рахунком, закон дозволяє це зробити.

Він говорить так:"Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів."

Сорок п'ять днів від дня вручення (5 червня 2012 року) листа посадовій особі відділу з питань внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради на ім'я міського голови Кривого Рогу Вілкула Ю.Г. збігає 20 липня 2012 року.

Хтозна, може саме зараз "керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник" відсилає нам відповідь по суті.

zampolit

Український клуб

#9 Щось ніхто не підказав.

2012-07-26 06:42

О! А я й не знав, що тут петиція є.
Хоча... я давно тут не був.

Гість

#10

2012-07-26 06:47

Криворіжці, хто ще не підписав петицію до міського голови Вілкула ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ ЯК ДЕРЖАВНУ - приєднуйтеся!

Гість

#11

2013-02-08 06:41

В українській державі державною мовою має бути Українська! Крапка. Всі інше від диявола!