За зміну проекту благоустрою Поштової площі

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції За зміну проекту благоустрою Поштової площі.


Гість

#1

2013-04-22 11:51

Я втомилася від Києва, який будують тільки для машин і покупців. Я хочу нормального міста, де зручно, приємно і безпечно жити.

Гість

#2

2013-04-22 12:37

Неприпустимо і абсурдно щоб податки використовувалися на погіршення інфраструктри міста, а існуючий план реконсрукції Поштової площі саме це й передбачає.

Гість

#3

2013-04-22 14:12

мне не нравится что бизнес преобладает над здравым смыслом. Киев- Киевлянам! торговых площадей уже БОЛЕЕ ЧЕМ ДОСТАТОЧНО!

Гість

#4

2013-04-22 16:51

Только потреблятство очень развито в нашей стране! Только супермаркеты и магазины - важнейшая инфраструктура города!
Только строят то, что будет приносить деньги!
Невже, ми, українці настільки стали нікчемними і примітивними, щоб дозволити цьому бути і розвиватися?! Невже не вистачає сил та справжнього українського духу, аби відстояти свої права та рідну землю?! Чому таке відбувається в нашій країні? Тому що всі забули хто ми і чиї нащадки! А ми - український народ, який спроможний боротися за правду та справедливість!


Гість

#5

2013-04-22 17:34

На що перетворили місто? Суцільній безлад та конструкції з сірої цегли! Де можна вільно ходити, спокійно та з радістю проводити час? В торгових центрах, супермаркетах та магазинах?! А чи не думали, що комусь хочеться побачити справжній парк, з деревами та квітами?! І якщо це ще десь і можна побачити, то ця ділянка землі потенційно стає ласим шматочком для забудовників, та бажаючих побудувати, якусь “цікавинку” для людей. Де, можна, без перешкод їздити на велосипеді? Якщо ви знаєте, де, то ви щаслива людина! Я таких місць в Києві вже і не знаю! Чому? Тому що ХТОСЬ краще знає, що потрібно людям - звісно наповнити свій шлунок різною їжею, одягнути якийсь бренд, подивитися американський фільм... Я не осуджую тих, хто обирає для себе таке життя... Але ж треба враховувати і потреби інших: тих, хто хоче бачити справжні, насаджені деревами, парки; хто хоче їздити по місту на велосипеді БЕЗ ПЕРЕШКОД... А що вже казати про людей з обмеженими фізичними можливостями... чому ніколи не враховують їх потреби? Невже вони такі невидимі? “Безбар'єрність ” - то, мабуть, зовсім іншомовне поняття, значення якого не розуміють ті ХТО працює над реконструкцією Поштової площі... Соромно повинно бути, особливо нам, звичайним людям, адже ми допускаємо таке знущання і нічого не робимо, а ХТОСЬ поступово але наполегливо перетворює суспільство в купу бездумних створінь!

Гість

#6

2013-04-22 21:22

Підтримую цю петицію бо сам є велосипедичтом тарозумію, що наше місто єдуже не дружнім по відношенню до маломобільної категорії мешканців, як пенсіонери, інваліди (особливо), матері з колясками та інші. Вважаю, що в питанні створення суспільних територій як тротуари, переходи, пішоходні зони требя в першу чергу зверати увагу саме на них, бо в такому разі місце автоматично становиться зручним і для інших

Гість

#7

2013-04-23 06:32

Я за зміни!
Владимир Зотов

#8 Тема

2013-04-23 08:18

За надземные пешеходные регулируемые светофором переходы. Не хочу под землю.

Гість

#9

2013-04-23 12:38

Місто для людей, а не люди - для міста!!!

Гість

#10

2013-04-23 16:11

Місто має бути для людей - в першу чергу, потім - для машин.

Гість

#11

2013-04-26 15:52

місто для людей а не машин !

Гість

#12

2013-04-30 15:07

за последние годы реконструкций и перестроек Киев стал не только не дружелюбным городом для людей вне машины, но и даже враждебным. Очень досадно!