Проти скасування потягу Вінниця — Гайворон

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Проти скасування потягу Вінниця — Гайворон.


Гість

#1

2013-06-02 19:19

Вони просто не хочуть ремонтувати колію. Їм простіше скасувати потяг. Я пам"ятаю часи, коли цей потяг їздив двічі на добу, а потім колія ставала все більш поганою, швидкість потяга зменшували, щоб не сталося аварії, а тепер і зовсім відмінили. Звичайно їм плювати, як люди будуть добиратися, адже у них є машини, що їм до нас.

Гість

#2 Re:

2013-06-02 20:17

#1: -

Колія відремонтована кілька років тому - на багатьох перегонах підняли допустиму швидкість до 90 кілометрів за годину, що дозволяє повернути потягу швидкість радянських часів  - було б бажання керівництва УЗ...

Автор

#3 Re:

2013-06-02 20:28

#1: -

Колія насправді (принаймні від Вінниці до Гайсина) знаходиться у досить пристойному стані. Рейки мінялись ще у 2010 році. Шпали бетонні, гнилих дерев'яних шпал там немає. Зовсім інша річ, що забезпечення курсування цього потягу є невигідним для "Укрзалізниці". А скасувавши потяг не треба витрачати гроші на дизпаливо, оплату праці провідників та машиністів. А стосовно "низького попиту" — це типова відмазка для "Укрзалізниці", було б бажання, можна було б досягти більшого попиту — на лінії Вінниця-Зятківці є перегони по 10-15 кілометрів без з.п.

Нема пропозиції  — нема й попиту.

В результаті є села, які лежать біля самісінької залізниці, але до найближчої зупинки потягу 5-7 кілометрів. Яскравий приклад — село Мітлинці Гайсинського району, яке знаходиться в півкілометра від залізниці, але найближча зупинка в  потягу це Криштопівка в кількох кілометрах від Мітлинців.

В той же час електричка Жмеринка-Козятин рідко коли їде більше 5-6 кілометрів без зупинок. Найдовший перегон без  зупинок це Вінниця-Порпурівці, довжина 7 кілометрів.

Дивує, що тоді, коли ще цей потяг не було скасовано, то відстань 49 кілометрів від Вінниці до Немирова він долав за 1 годину 20 хвилин, і це при всього п'яти(!) зупинках та чудовому стані колії!

Ідеальним варіантом було б розділити приміський рух  (наприклад Вінниця-Гайсин у вигляди рейкового автобусу чи дизеля ДР1А № 6*** Вінниця-Гайсин, із зупинками на кожному з.п. та збереженням пільг для пенсіонерів) та "далекий" дизель-поїзд підвищеного комфорту № 8** Вінниця-Гайворон з вагонами 2 та 3 класів з такими зупинками: від Гайворона до Гайсина всюди, далі: Криштопівка, Самчинці, Немирів, Фердинандівка, Вороновиця.

У дизель-поїзді 8** Вінниця-Гайворон на ділянці Гайсин-Гайворон пенсіонерам повинен дозволятися безкоштовний проїзд у вагоні 3 класу.

 


Гість

#4 Re: Re:

2013-06-03 06:56

#3: Автор - Re:

Ну якщо колія відремонтована, тоді я взагаді не розумію, чому він так повільно їздив, а тим більше чому відмінили. А з приводу попиту то взагалі брехня, коли я ним їздив, то принаймні з пятниці по неделю іноді навіть сісти не було де, треба було по вагонах бігати і шукати місце, якщо в будні дні він нерентабельний то нехай хоч по вихідним їздить, а в будні хочаб вівторок та пятниця.


Гість

#5

2013-06-05 06:43

Я, житель міста Вінниці не схвалюю рішення керівництва ДТГО «Одеська залізниця» про відміну з 25 березня 2013 року поїзда № 667/ 668 Вінниця-Гайворон.

Наголошую, що це — єдиний потяг прямого залізничного сполучення міста Вінниці із містами Немирів, Гайсин та Гайворон, а також єдиний спосіб прямого транспортного сполучення з обласним центром для деяких сіл Бершадського, Теплицького, Гайсинського та Немирівського районів Вінниччини.

Звертаю Вашу увагу на те, що відомості про скасування поїзда вже отримали критичну оцінку серед громадськості. Адже відміна маршруту потягу Вінниця-Гайворон в першу чергу негативно позначиться на зручності пересування студентів, мандрівників, жителів прилеглих до залізниці територій та представників пільгових категорій.

Вимагаю від ДТГО «Південно-Західна залізниця» та ДТГО «Одеська залізниця»:
- Відмінити рішення «Одеської залізниці» про скасування поїзда № 667/668 Вінниця-Гайворон.
- Детальніше розглянути цю транспортну проблему.
- Знайти інше компромісне вирішення транспортного сполучення сіл Бершадського, Теплицького, Гайсинського та Немирівського районів Вінницької області з обласним центром.
Пропоную, як варіант, призначити рейковий автобус, який би забезпечував щоденну або кількаразову на тиждень можливість пересування мешканців Вінниччини з Бершадського, Теплицького, Гайсинського та Немирівського районів до обласного центру.

На підтвердження незгоди із рішенням про скасування поїзда № 667/668 Вінниця-Гайворон

Гість

#6

2013-06-05 07:39

Я думаю що скасування транспорту місцевого сполучення це є геноцид проти Укроїнського народу. Наші "шановні пани" які сидят в просторих кабінетах і їздят на дорогих машинах,літають на власних літакох на власних острові, не розуміють скільки людей втратило можливість на доступне переміщення по регіону. Ні хто не подумав поро тих дітей які кожин ден їздили в школу і зішколи, про людей які йздили з сел по спровах в район обо в облясть. Нашім "шановним панам" в першу чергу треба було проїхатись по селам і по тим дорогам подивитися в очі людям а саме гологне дітям які кожин день їздят до школи в переповненних маршрутках по 15-20 кілометрів. Замість зняття потягу Вінниця-Гайворон кращеб відремонтували колію.

Цей коментар було видалено автором цієї петиції (Показати деталі)

2013-06-05 08:03


Гість

#8

2013-06-06 12:38

А Ви написали таке саме звернення до Голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та Голови Вінницької ОДА стосовно призначення рейкового автобусу???
Гість

#9

2013-06-06 12:43

Залізниця зазнавала великих збитків від курсування поїзда. Пасажиропотік складав близько 50%. Може цей поїзд і йшов повним, але майже всі пасажири не купували квиток у касі, а платили провіднику.

Гість

#10

2013-06-06 12:48

А витрати на утримання та ремонт вагонів є колосальними. Майже весь парк вагонів зношений на 86%.
Автор

#11 Re:

2013-06-06 12:54

#8: Гість -

Ні. Але таке саме звернення було надіслано міському голові Вінниці Володимиру Гройсману.

Дякую за пропозицію, надішлю це звернення і до Вінницької  ОДА.

Мене просто вражає, чому я повинен штурхати "Укрзалізницю", щоб цей маршрут не залишився без пас. сполучення назавжди!


Гість

#12

2013-06-06 13:08

Розумієте, заборгованість органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування залізниці від перевезення пільгових категорій пасажирів більше 50-70%. Самі пасажири не купують квитки у касах, а дають гроші провіднику, а це впливає на показники пасажиропотоку!!! Тому звинувачувати у всіх гріхах лише залізницю є не правильним вчинком!

Гість

#13

2013-06-06 13:11

Ми, нажаль, живемо з вами не в тій країні, де всі чесно виконують свої обов'язки, як зі сторони громадян, так і обов'язки з боку влади перед своїм народом.
Автор
Гість

#14 Re:

2013-06-06 13:19

#12: -

Звичайно, Ваш аргумент є слушним. Про це я написав у своєму жж: http://ivan-91-1.livejournal.com/1588.html

Пропоную Вам ознайомитись із моєю статтею за вищевказаним посиланням.

Я вважаю, що  відповідати має за таке жалюгідне становище залізниці не лише керівництво УЗ, а й ті особи, які відповідають за фінансування залізничного транспорту в Україні.

Повинно бути так, що ця петиція це лише "квіточки". Ягідками має стати вимога від керівництва держави негайно виділити кошти на закупівлю рухомого складу, і у найкоротший термін ліквідувати дефіцит вагонного парку в Україні.

Якщо Укрзалізниця та інші органи влади навіть палець об палець не вдарять, щоб виконати ці вимоги, то це означає, що вони усі мають відповідати за свою бездіяльність, а це означає певні висновки стосовно компетентності керівників Укрзалізниці та інших органів влади.


Гість

#15

2013-06-06 13:33

Укрзалізниця поповнюється не лише за рахунок своїх прибутків (а від всіх пасажирських перевезень вона несе лише збитки), вона фінансується Міністерством інфраструктури. УЗ неодноразово зверталася до влади щодо гострої необхідності у поновленні парку пасажирських поїздів (подібні звернення Ви можете прочитати на офіційному сайті УЗ). Але керівництво нашої держави знає лише як набивати власні “кармани”.
Автор

#16 Re:

2013-06-06 14:00

#15: -

Отже, треба чинити тиск на Міністерство інфраструктури також. Я ж кажу, що ця петиція має бути лише початком.

Я взяв приклад з луцьких активістів, які боряться за відновлення курсування потягу Чернівці-Ковель (вони теж на цьому сайті розмістили свою петицію) та відправив петицію стосовно відновлення курсування потягу Вінниця-Гайворон. Взагалі я хочу запустити ланцюгову реакцію, в результаті якої б українці вслід за луцькими активістами висували Укрзалізниці вимоги відновлення курсування скасованих потягів по всій Україні та вимогу Міністерству інфраструктури НЕГАЙНО виділити кошти на закупівлю нового рухомого складу з метою ліквідації дефіциту вагонного парку для забезпечення пасажирських перевезень у необхідних обсягах.


Гість

#17

2013-06-07 10:21

Дивна поведінка Укрзалізниці: з одного боку, скорочують життєво важливі для незаможного населення рейси, мотивуючи це збитковістю, а з іншого - за владно-організаційними витратами цього підприємства важко сказати, що воно збиткове. На мою думку, скасування цього потягу - це "смерть" для прилеглих населених пунктів. Тому, шановні, уповноважені суб'єкти - не допустіть вимирання українського села!!!
Бах

#18 Re:

2013-06-07 19:33

Колію ремонтують добре.  За 7 останніх років тривалість поїздки з Вінниці до Гайворона скоротилась від 7,5 год до 5,5 год.  Особливо останнім часом ремонтні роботи незрівнянні: від Зятковець до Гайворона повністю замінюють дерев'яні шпали на бетон. Та й досить інтенсивно. Гайворонський і Шумилівський гранкар'єри транспортують щебінь та відсів на всю катушку.

І що за маячня про оплату поїздки у вигляді хабаря провіднику?????????????????

Ніхто не брав "зайців" на гарматний вистріл. Звільнили ж за щось трьох провідників. То це спричинило такий шухер серед них, що можна було брати за зразок їх поведінку в даному питанні.


Гість

#19

2013-06-07 20:14

Неподобство, ганьба влади, фу..... плювачки.
Отакими петиціями і не тільки їх треба бомбити, інакше нічого не матимемо

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2013-08-08 14:31


Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2013-08-08 14:36


Ігор Ткачук

#22

2013-08-08 15:03

Пустіть щось друге замісь поїзда *Вінниця - Гайворон* наприклад дизель або рейковий автобус *Вінниця - Христинівка*.

Гість

#23

2013-10-23 15:36

Подавайте на *УКРЗАЛІЗНИЦЮ* в суд щодо скасування нашого потягу. Або краще пишіть в ООН: 20 East 51st Street, New York, NY 10022, Веб-сайт представництва України: www.un.int/ukraine.


Anonymous

#24

2014-10-24 10:55

Транспортна інфраструктура - це кров держави. Скасування приміських поїздів - це злочин проти пасажирів і взагалі держави.


Гість

#25

2015-03-26 16:37

Ну нехай так, але попереду літо, буде великий пасажиропотік. Я сама студентка, люблю подорожувати, так як є студентський, то поnzu - це вигіlний засіб пересування. Знала, що є потяг, який курсує Вінницькою областю, але коли пішла в касу, то дізналась, що такого не існує. Так до чого я, мені залишилось бути студенткою лише 2 місяці, зрозуміло, що я не зможу побувати там, де хотіла на потязі. Але влітку такі, як я хочуть все таки поїхати на відпочинок, у мандріку, на шашлики, до батьків, автобус - це тіснота і задуха, а потяг - комфорт. Тому прошу керівництво розглянути свої рішення і зробити нарешті хоть щось на благо народу.