Завдання 5/12

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Завдання 5/12.


Гість

#451

2013-12-07 16:50

+1

Гість

#452

2013-12-07 17:14

Слава Україні!!!
reward

#453

2013-12-07 18:20

ми бачимо в політиках лише ефективні інструменти

Гість

#454

2013-12-07 18:25

люстрация и немедленные перевыборы призедента и ВР

Гість

#455

2013-12-07 18:27

Слава Україні

из России

#456 Re: Re: Re: Все вірно!

2013-12-07 18:52

#449: - Re: Re: Все вірно!

Да это ж вы на весь свет о себе заговорили. Как не обратить внимание. Стало по-человечески ваш жаль.

Вы ж все сейчас в состоянии эйфории находитесь, в состоянии любви и ненависти. А в этом состоянии можно много натворить безрассудных поступков.

У вас вот тут есть желающие довести дело до гражданской, а это уже даже не подписать необдуманное соглашение в ЕС - это жертвы среди вас.

Чему тут радоваться?

А мы и работаем, только теперь не социализм, всем бизнесменам хочется как и в Европе иметь дешовую рабочую силу, а наши за копейки работать не хотят.

Вас в Европе если и жлут, то только с такой же целью, как и наши владельцы предприятий за копейки.

А поднять своё у вас денег нет. Так что "залишайтеся самі, ходіть в портках. Подалі від вас, злиднів!" :)))

бубу

#457

2013-12-07 19:00

Всех продажных судей привлечь к ответственности!
menkaur

#458 У нас свої вимоги

2013-12-07 19:16

Якщо майдан вирішить звільняти тимошенко, ви автоматично втрачаєте підтримку купи людей, включаючи і мою. Тимошенко сидить повністю заслужено, коли виграємо можемо дати їй януковича в компанію. Не хочу заміняти одного зека іншим.
Опозиція вже давно дискредитували себе. Якщо ми хочемо побудувати нормальну країну, треба почати з чистого листа. Ніхто з попереднього уряду/партій не має сидіти в наступному.
Особисто я хочу жити в фіскально відповідальній країні з розумними податками. Маю з цього приводу пару пропозицій:

Внесення наступних змін в Конституцію
-Максимальний строк дії будь-якого закону чи регуляції – 5 років. Після закінчення строку дії, установа яка видала закон чи регуляцію має його підтвердити, інакше він закінчує діяти. Пакетне затвердження неможливе
-Заборона дефіциту в держбюджеті
-Вимога проведення референдуму для друку грошей в будь-якій кількості
-Якщо в будь-який рік діяльності верховної ради сумарні боргові зобовязання України перевищують 3% від ВВП, всі депутати верховної ради автоматично втрачають право бути переобраними. Те саме стосується і інфляції
arelav

#459 янукович бывший!

2013-12-07 19:48

Чтобы будущее пришло быстрее, - ускорить его поможет мышление!

Мысль материальна!

Начнем называть януковича БЫВШИМ!
Олег

#460 Re: Приберіть Асоціацію з ЕС з петиції

2013-12-07 19:55

#53: Oleksandr - Приберіть Асоціацію з ЕС з петиції

Це той кіт, який змусить жити Україну по цивілізованим законам, а не по совку.

Kateryna

#461

2013-12-07 19:57

Все добре написано, максимально просто і чітко, і коротко, і мінімалістично. У нас все вдасться! Ми це заслужили.

Гість

#462

2013-12-07 20:52

підписав...

Гість

#463

2013-12-07 21:40

Підтримую. Нарешті ми подорослішали, не розбіжимося по хатах після незначних перемог,а будемо системно працювати заради нашого майбутнього.
українка

#464 новий стиль роботи парламенту

2013-12-07 21:41

Нам не треба таких полытиків, якізнову будуть протирати штани та спідниці у ВР і не ухвалювати жодних конструктивних законів, а ми їх годувати, житло надавати і по курортах возити за наші гроші.... Зняти з них недоторканність і відправити кожного працювати у свій округ, а у Київ "викликати" лише для того щоб відчитувалися за зроблену роботу на місцях і донесення до керівництва країни тих чи інших проблемних ситуацій у ввірених їм народом округах.
Не розумію чому досі немає покараних "беркутівців", невже так важко дізнатися чий "отряд" коли і де був дислокований і стояв на службі..
В нашій країні немає істинних політиків "для народу, для держави" навіть серед опозиціонерів, хотілось щоб вони зараз появилися серед нової прогресивної молоді.

Гість

#465

2013-12-07 22:10

Україна БУЛА! Є І БУДЕ вільною!!!! борімось і поборимо!

Гість

#466

2013-12-07 22:22

 

Вам відомий вислів, що мудрість та розум разом не ходять.

Ви вживаєте загально відомі фрази, вони сприйнятні для пересічних громадян адже в них нічого поганого немає.
Згадайте будь ласка Залізну Леді Англії, яка своєю залізноє політикою навела лад в країні.
Ви  повинні знати, що демократія, це правління більшості, яке обрало свого призедента.
Якщо ви бажаєте війти в Європу то дотримуйтесь законів своєї держави, а не сійте анархію.
Вам особисто нагадую, що НАШ призедент склав присягу в державі в якій був призеденсько-парламенський устрій.
"Закон понад усе" 
Задайте собі питання, чи в сучасній історії були так звані революції в Європі, і чому вони виникають в країнах третього світу та на пост- радянському просторі.
Все просто Лівія мала намір ввести єдину валюту в Африці,що підірвало би амереканський долар-наслідок революція, Україна веде переговори про залучення китайських інвестицій в країну, що є несприятливо для економіки США та МВФ, як наслідок революція.
Європа це не є сапровіт на тілі України, а навпаки-паразит, ми їм потрібні як сировина база, а не як рівноціний партнер.
Не вже козацтво просилося до Польщі чи Литви, не вже нам мало того, що ми були в різні часи під так званою Європою.
Від наших негараздів виграє лише Європа, яка двічі мала на меті фізично (дві світові війни) нас полонити, і лише з вашої подачі вона в третій раз зійснить свій намір, полонить нас економічно.
Рекомендую вам прочитати народну корейсьу казку "Вбити дракона", це стосується опозиції.
Самостійність виборювалась в Україні не для того, щоб бути залежним від Європи.
Я особисто не мав і не маю наміру підтримувати петицію.
Призедент є Гарантом країни.
Чи в Європі дозволяють такі речі (ображати демократію-вибір більшості), і чи ми гідні називатися європейцями, якщо ми чинемо не як європейці.

p.s.

Своєю петицією Ви як Білоголовий орлан (амереканський орел-СТЕРВЯТНИК) кидаєтесь на РОСОМАХУ (демократію та народ України).

stivvi

#467

2013-12-07 22:23

Харьков-это Европа!!!

Гість

#468

2013-12-07 22:28

Я за вільну Україну!

Гість

#469

2013-12-07 22:46

Написати коментар...

Гість

#470

2013-12-08 00:56

Банду геть! Слава Україні!

Гість

#471

2013-12-08 04:02

Я- за нову, свобідну, незалежну, європейську Україну! Я хочу, щоб моя Батьківщина стала повноправним членом сім*ї вільних народів Європи! Я хочу кращого майбутнього для дітей України, достойного життя для всіх українців! Тому прошу всіх,кому не байдужа доля України, підпишіть цю Петицію!

Гість

#472 Завдання 5/12

2013-12-08 05:17

Я за подвійне громадянство між Україною та розвинутими країнами : Канадою, США, ЄС Перелік країн може доповнюватися за одним винятком - Росія, з нею ніколи не потрібно мати інститут подвійного громадянства
Swardman

#473

2013-12-08 07:52

Це перший мінімум завдань, правильно та коректно сформований, який слід очіукувати від опозиції. коли та прийде до влади післі повалення правління Януковича.

Гість

#474

2013-12-08 09:34

Досить нити пора щось робити

Гість

#475

2013-12-08 10:19

!!!!!!!!!!!!!!!!!