Створити принципи та ідеали громадянського суспільства

Feyamt

#1

2013-12-06 12:35

Я теж хочу ЖИТИ і ЛЮБИТИ!!!
Оптиміст

#2

2013-12-06 20:42

На 100% згодна із написаним! І, між іншим, гімн країни треба міняти. "Ще не вмерла Україна" - має погану енергетику, та упадницький настрій - так і живемо...
Павло Стасишин
Червоноград

#3 Побажання

2013-12-07 01:00

Перемога буде за Народом УКРАЇНИ!!!
на місці цей ;йолки;металевої
пропоную посадити справжню Ялику хай зростає як символ нової вільної держави
в пам'ять нашої молоді котра вийшла на цю площу.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Маричка

#4

2013-12-07 06:25

Гимн нужно менять обязательно! Слова, где программируется самоуничтожение, не могут исполняться как гимн державы.
И про флаг. Он жовто-блакитный! Жёлтый цвет должен быть сверху! Это символ солнца. Если посмотреть именно так на него - сразу начинается подъём, вместо апатии.
=)

#5 #5

2013-12-07 10:06

Ми всі заслуговуємо на те щоб ЖИТИ і ЛЮБИТИ в Україні!!!
)))

#6 Ясне Сонце над чистими водами

2013-12-07 13:18

Я не тільки хочу ЛЮБИТИ. Я -ЛЮБЛЮ)). Люблю землю, де народилася, люблю людей, які живуть на ній)). Любов захищає від зла, дає силу і життя.Запалити вогонь любові і підтримувати його під правдивим жовто-блакитним прапором, що як ясне Сонце, сяє над нами і стверджується життєвістю слів гімну - музичного символу України. Любові, Сонця, Правди! Слава Україні і її славним синам і дочкам!))
Павел Светлый

#7 Мудрость

2013-12-07 16:42

Вообще-то уже всё написано, и про устройство, и гимн тоже. Важно доносить возможными созидательными средствами до всеобщего сознания переданную Мудрость.
Дмитрий

#8 Тема

2013-12-08 06:32

Полностью согласен со сменой гимна и флага Украины. Упадническому тексту и музыке не может соответствовать счастливое будущее, а те более настоящее.
От подписи петиции отказался так как она ни о чем, пространные рассуждения о изменениях и ничего конкретного,
Ростислав

#9 Символи — це ми!

2013-12-08 14:12

Не сумніваюсь, що петиція написана чесною людиною, яка хоче добра для всіх в Україні, але... Символи наповнюються "енергетикою" від вчинків людей, які, використовуючи ті чи інші символи, вчиняють ті чи інші дії. Не бачу сенсу кожних п’ять років міняти символи держави тільки через те, що якісь покидьки, прикриваючись ними, чинять свавілля. Потрібно власними діями "заряджати" наші символи і змінювати їхню "полярність". Саме це й відбувається зараз на Майдані.