Частоти для Українського радіо

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Частоти для Українського радіо.

LinuxFun

#176 Давно вже пора було це зробити. Чому так довго ми чекали на це?

2014-08-18 22:23

Давно вже потрібно було запезпечити трансляцію національних каналів Українського радіо по всій Україні в ФМ діапазоні як у всіх цивілізованих країнах світу. Це дуже важливо для нашої країни і нашого населення жити в українських умовах--які може забезпечити тільки все українське. Врешті решт ми маємо право на це--тому маємо робити все можливе і неможливе для здійснення цього.

Надія

#177

2014-08-19 10:22

Українське радіо було гарантовано доступним для слухання у радянські часи, коли майже у всіх вдома був радіоприйстрій, а в короткому діапазоні - наскільки знаю, тільки російськомовна станція "Маяк". Починаючи з 90-х рр., коли почалася ера євроремонтів і радіоприймачі стали недовподоби, у багатоповерхівках мешканці квартир як непотріб повідрізали радіолінії, а в сільскій місцевості лінії радіопередач не працюютьіз-за недогляду. До того ж, навіть ті, хто хотів би слухати дротове радіо, не мають такої можливості, тому що радіоприймачів немає у продажу. Отже, я вважаю, що дійсно треба працювати у FM-діапазоні, частоти якого доступні кожному українцю в будь-який момент з будь-якого приймача, смартфону, айфону і т.і. А ми, українці, змушені слухати російськомовні FM-станції (окрім Ера-радіо) з дебільними жартами, мізерними новинами і не завжди музикою високого смаку. Сучасне національне радіо України має дуже високий рівень своїх програм і заслуговує за всіма позиціями на пріорітет у слухачів.

starshoy58

#178 )))

2014-08-19 12:32

Где в Днепропетровске можно услышать радио "Проминь"? Раньше был в УКВ-диапозоне, сейчас там "Культура", "Проминя" нет ни в каком частотном диапозоне.


Гість

#179

2014-08-19 15:26

Жаль, що громадяни, позбавлені можливості слухати УР можуть і не знати про існування цієї петиції. Наприклад я дізнався про петицію власне з ефіру УР. А якщо людям цей ефір не доступний (проти чого і боремося), то звідки їм дізнатися? Не всі ж сайт УР відвідують. Може якось через телеканали, чи ще як інформацію подати?

Цей коментар було видалено адміністратором сайта (Показати деталі)

2014-08-19 15:39



Гість

#181

2014-08-19 17:09

Завжли слухаю УР.Не можу без нього.
Adam
Гість

#182

2014-08-20 18:27

Давно треба було зайнятись цією проблемою . хрінь в ефір пускають ,а національного нема зовсім ! Чернігів зовсім кацапське місто ,жах, Соколов підтримуе кацапів


Гість

#183

2014-08-21 04:11

Мне нравится государственное радио тем, что оно достаточно информативно. Однако, я могу его слушать только по старому стационарному приемнику. Выходя на улицу с современным FM-приемником, я лишаюсь такой возможности. И это весьма неприятно.

Гість

#184

2014-08-21 08:40

Дуже цікава інформація лунає на хвилях Вашого радіо. Але дуже слабкий сигнал. Хотілось би щоб був кращим. Бажаю успіхів!


Гість

#185

2014-08-21 09:51

Українському БУТИ!

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2014-08-21 11:51


Олекса Данко

#187

2014-08-21 11:52

Українське радіо - мільйонам слухачів!


Гість

#188

2014-08-21 20:50

За Українське Радіо в fm-діапазоні!!!

Гість

#189

2014-08-22 06:18

Підтримаємо українське радіо!

Drioner

#190

2014-08-22 13:09

Важко, швидко віднайти петицію на головній сторінці Напишіть N.B.. чи голосуймо за петицію тут. Заради Бога введіть посаду редактора щоб вказував журналістам на помилки у мовленні.

Victor optimist

#191

2014-08-23 15:22

Моя національна свідомість і любов до Батьківщини сформувались завдяки украінському радіо,я проживаю в селі і радіоприймач завжди ввімкнений на частоті національного радіо де б я не працював,в саду чи на городі.Радіо є потужним вихователем украінців.Дякую за Ваш труд!

b43a

#192

2014-08-24 11:55

Прохання розміщувати радіо"Промінь" на фм частотах від 88мгц до 108мгц. Нижчі частоти прослуховуються не на всіх приймачах.


Гість

#193

2014-08-24 16:21

Для того, щоб виграти інформаційну війну та утвердити Самостійність України, вважаю за доцільне надати якомога більше частот у FM діапазоні для трансляції державного Українського радіо а також розширити мережу проводового радіо. Особисто я людина з села, виросла і виховалася, слухаючи Українське проводове радіо, а у студентські роки (купивши собі транзисторний приймач, долучилася до шанувальників програми "Промінь", яку транслювати на середніх хвилях. треба щоб нас чули усі, щодня і щохвилини.

Віктор

#194

2014-08-25 11:46

Під час військових дій необхідність українських ЗМІ обговоренню не підлягає. Дістати приймач розширеного діапазону нелегко. Особливо, кишеньковий. Добре, у Києві трансляція йде. А якщо їхати у відрядження? Крім цього, у мережах кабельного ТБ те ж транслюють радіопрограми. Поки що українського радіо серед тих каналів немає. Лише музичні канали різних стилів. Мабуть, там також потрібне українське радіо.

саша

#195

2014-08-25 15:59

Хорошее душевное радио. Жаль что его нет в ФМ-диапазоне.

 


Гість

#196

2014-08-25 16:24

Наше - істинно українське радіо потрібне всім співвітчизникам саме зараз, як ніколи!!!


Гість

#197

2014-08-25 16:28

Радіо таке просто необхідне, як повітря!

Гість

#198

2014-08-25 17:37

Адреса неправильна наче щоб не найшли а жаль
Петро Васьків

#199

2014-08-25 18:49

Ще 25.06.2011 я писав коментар в газеті "День": ...Україна продовжує програвати. Тепер вже війну інформаційну. Висловлю, можливо, крамольну думку - не будівництвом Мистецького арсеналу і Батурином треба було займатися попередньому президентові, а будівництвом ретрансляторів, щоб ті не надто численні справді українські теле- і радіоканали (ТВі, 5 канал, радіо "Культура", інтернет) були доступними в найвіддаленіших куточках України. За тотальної бідності населення названі теле- і радіоканали - єдине джерело правдивої інформації. Газета "День" робить неоціненну щоденну роботу, але далеко не кожен може може дозволити собі передплату. За такого стану інформаційного простору України сподіватися, що ота полова, яку так довго і методично набивали в голови "совєтского чєловєка" комуністичні пропагандисти скоро розвіється, марні. Віриться, що більшість населення України - люди зі здоровим глуздом і при достатній поінформованості здатні правильно осмислити нашу складну історію. Хіба що за винятком персон а ля Колєсніченко.

Петро Васьків

Дякую, що цю тему підняли працівники радіо. Разом ми досягнемо успіху! Слава Україні!


Гість

#200

2014-08-25 19:34

Українське радіо повинно бути почуте по всій Україні!!!Українське радіо-радіо українське і для українського народу