Частоти для Українського радіо

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Частоти для Українського радіо.


Гість

#26

2014-07-25 11:06

Станції НРКУ - це справжній скарб українського народу. Жодна з радіостанцій України нем може зрівнятись с програмами НРКУ по інформативності, актуальності, широкому спектру тем, що обговорюються, фонотеці. Програми НРКУ створють справжні професіонали - еліта українських журналістів. Тому, я за те, щоб як мінімум УР-1 та "Промінь" були доступні в кожній точці України на FM діапазоні та СХ-діапазоні. А деякі жителі Білгородської області Росії також залюбки слухають УР-1 на 549 кГц, проте рівень сигналу у Білгородській області недостатній, було б чудово внести зміни в роботу Таранівського передавача на 837 кГц, миколаївського 549 кГц з метою якісного покриття і Білгородської області.А в ідеалі - запустити мовлення на СХ в Харкові з можливістю покриття сигналом Харківську,Сумську, Курську та Білгородську, Воронезьку області.
Олег911

#27

2014-07-25 11:21

Українське радіо як ніхто завжди виступає за збереження наших культурних та інших надбань і завжди виступає світочем української мови та культури. Передачі українського радіо завжди приємно слухати...
Олексій

#28

2014-07-25 11:32

Мовлення УР-1, радіо "Промінь", "Культура" в FM-діапазоні дозволить залучити в якості слухачів молодь, яка не слухає середні хвилі. Також це дозволить покращити ситуацію у маршрутках - може трохи менше буде "блатних" пісень у таксистів.
Якщо серйозно, то мовлення національного радіо потрібно віднести до стратегічних питань держави: потрібно охоплювати (в діапазоні середніх хвиль) території Кубані, Ставропілля, Краснодарський край, Білорусь і вище аж до С.Петербурга.
Я точно знаю, що УР-1 подобається багатьом етнічним росіянам (на відміну від того, що транслюють по російському радіо).
Тому додаткове перенесення мовлення в ФМ-діапазон зараз потрібне як ніколи (багато "роз'яснювальної" роботи в першу чергу на Сході України:) ).
Олександр
Гість

#29

2014-07-25 11:36

У Полтавській області пощастило Гадячу. У них на FM є мовлення і УР-1 і "Променя". В Полтаві програми Українського радіо можна слухати лише в діапазоні 65,9-74,0 МГц, що ускладнює можливість слухати дані програми багатьом, хоча бажаючих серед мої знайомих багато.
А в одній із маршруток у місті Полтава чув, що водій регулярно слухає УР-1 на 71,21 МГц. Але ж не у кожного водія в магнітолі є нижній УКХ діапазон. Тому я обома руками за те, щоб у Полтаві працювали на FM три основні програми НРКУ.

Роман

#30

2014-07-25 15:18

Вещание должно вестись в тех диапазонах, которые есть в большинстве приёмников, то есть в ФМ и СВ.

Гість

#31

2014-07-25 18:18

Увага! Підпис петиції потрібно підтвердити, клікнувши на посилання, що прийшло вам на пошту.
aseg

#32

2014-07-25 20:21

Насчет внеконкурсного выделения частот для указанных трех программ внутреннего вещания УР полностью солидарен. Но необходимо, наконец, организовать и специальный русскоязычный радиоканал - противовес российскому пропагандистскому вещанию радио "Вести ФМ", которое очень эффективно круглосуточно ведется с помощью мощных СВ передатчиков из Краснодара, Калининграда и Приднестровья. Без адекватного эфирного вещания "Радио Украина" на русскоязычную аудиторию Украины и зарубежья информационную войну не выиграть.

Леополіс2010

#33

2014-07-26 18:48

Час від часу слухаю радіо Промінь - заряджаюсь позитивом.

Гість

#34 Re: А в нас в Миргороді тільки на совковому УКВ ,а радіо "Культура" взагалі немає.

2014-07-26 18:54

трой

#35

2014-07-26 20:10

Радіо промінь - це фіолетовий колір моєї душі...Там добре, там тепло.Промінь-це медитація.
Патріот

#36

2014-07-27 13:42

А от чому УР1 не віщає на коротких хвилях? Тільки не кажіть нібито приймачів з діапазоном КХ немає. І не кажіть нібито з розвитком Інтернету КХ повністю втратили свою актуальність. А чому ж тоді зараз на КХ можна почути в будь-якому куточку світу китайців, румунів, французів, арабів, росіян... Українська діаспора велика. Багато українців живуть далеко за межами України. Невже вони повинні слухати ту брехню яку їм нав"язує російське радіо?
Іван Шевченко

#37

2014-07-27 15:19

Кращі частоти Українського простору повинні в першу чергу надані Українському національному радіо для правдивого інформування всього населення України...а не приватним чи ворожим радіостанціям і т.п.

Yakovlev

#38

2014-07-27 15:57

Я хочу слухати Промінь у своєму місті, як в дитинстві.

українка

#39

2014-07-28 08:32

Українське радіо - це голос країни, і позбавляти громадян можливості чути цей голос - це злочин. Попередня влада все зробила для того, аби українське радіо не чули - забирала частоти, знищила передавач, який розповсюджував середні хвилі на всю Україну, натомість - у нас в ефірі купа російських радіостанцій. І в результаті - маємо те, що маємо
Людмила

#40

2014-07-28 10:20

Радио хорошее, оно заслуживает нормальных частот и вещания во всех регионах...
Lana

#41

2014-07-28 12:56

Кто владеет информацией,тот владеет миром

Гість

#42 Державному радіо- ФМ

2014-07-28 15:28

Скажімо, у Харкові в ФМ- діапазоні є чотири вільні прораховані частоти:91.6, 93.1, 96.7, 97.1. За державницького підходу Нацради вони мали б бути виділені на конкурсі чи поза конкурсом трьом каналам Національного радіо та обласному державному радіо, яке теж мовить на ніким не почутому УКХ- діапазоні. Чи станеться так? Це і буде перевіркою на "вошивість" нового складу Нацради.
Сірий Вовк

#43 Відновити Українське Радіо

2014-07-28 16:01

Просто слухати УР це добре, а розповсюджувати його по світу - це дуже велика справа для України і для нашого майбутнього.

Мають бути служби:
- російськомовна - має покривати територію Росії у вечірній час.
- україномовна - бажано 24 години. Всесвітня.
- англомовна, франкомовна, іспаномовна 2-4 години на добу. У залежності на яку аудиторію є необхідність. Подавати у їхній прайм-тайм.

Хочу Вам сказати, що немає різниці для слухача в якому діапазоні він буде чути хвилю, СВ, ДВ, КВ, ФМ чи УКВ. Якщо він зацікавиться, йому достатньо один раз придбати якісний приймач.

Але для того хто передає, хвиля має велике значення.

1. СУПУТНИКОВЕ МОВЛЕНЯ українських програм ВЖЕ ДАВНО Є, от тільки їх ніхто і ніде не рекламує.
Якщо у вас є супутникова тарілка, просто переключіться на канали радіомовлення і слухайте, на здоров'я, у гарній якості. Величезні можливості. Але треба відповідна реклама.

2. Хвилі діапазону ДВ та СВ - потребують значних потужностей та розташування декількох передавачів по усій країні. Хоча розповсюджуються вони досить стабільно переважно з вечора до ранку. Вдень має бути потужна поверхнева хвиля. Перспектив досить мало.

3. Хвилі діапазону ФМ та УКВ - є досить ефективні, мають високі якісні показники, багато слухачів є власники автомобілів (ФМ).
Але розповсюджуються такі хвилі у зоні прямого бачення, передавачів має бути дуже багато, принаймні у кожному райцентрі. Як ТВ передавачі. Аудиторія ФМ є досить перспективна але тільки в Україні. УКВ - перспектив немає. Є УКВ ретро-приймачі тільки у колекціонерів. Їх ніхто не слухає.

4. КВ хвилі - найкраща і найвигіднішау даний час можливість досягнути ВЕЛИКУ ЗАРУБІЖНУ аудиторію і з досить невеликими потужностями. 3-5 кВт. Краще 10.

Саме з такою потужністтю можливо відкрити мовлення на усю територію України та навіть на Росію.

Діапзон 80-40 м - вечірній, 30-10 м - денний.
Незнаю як з парком КВ приймачів в Україні.
Щодо Росії, глибокої і далекої, думаю у багатьох є ще радянські приймачі.
І як тільки поширяться чутки про мовлення з України для росіян то небайдужі обов'язково будуть слухати.
Думаю 1 такий передавач міг би дати для російської аудиторії багато користі!
Тим паче, що КВ ефір зараз розвантажено за рахунок розвитку оптоволокна.
Він став чистішим та менш насиченим. Сучасні КВ приймачі є досить високоякісними.


Гість

#44

2014-07-28 18:50

Укр.радio дуже цiкаве! Нехай ще стане доступним та популярним!

Vladimir
Гість

#45

2014-07-28 20:05

Вважаю. що Генеральній прокуратурі вже давно пора зацікаіится питанням, чому кілька років підряд Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення не виділяе FM частоти для державних українських радіостанцій.Замість цого кожний рік виділяються частоти комерційним радіостанціям сумнівного походження, сумнівного наповнення і сумнівної художньої цінності.Може вже пора покласти кінець цим "продавцям", які продадуть не тільки землю,не тільки ефір, а й душу ??!!!Аби заплатили....Тоді нехай продаюсть своє, а не наше !!!

Shuman

#46

2014-07-29 08:35

Товарищу!
Українська культура потребує тебе!

Гість

#47

2014-07-29 09:35

В лозовой Харьковской обл. очень нужно Радио проминь на средних волнах и на фм.
кіндрацька

#48 УР

2014-07-29 09:40

ур повино бути як на СХ так і на ФМ діапазонах

Гість

#49

2014-07-29 09:43

Люблю УР
Ярослав

#50

2014-07-29 09:44

Я за СХ і ФМ у ЛЬВІВСЬКІ ОБЛ