захист честі та гідності учасниць параду наречених в Тернополі

Володимир

#26 Re: Re:

2011-07-01 14:35

#21: )) - Re:

Звісно, є прихильники, і є ті, хто завжди буде говорити: та ви дурні, нащо воно вам здалось? ви з таких дрібниць "шкандаль" роздуваєте...
Але якщо розібратись, то виходить приблизно наступне (не думаю, що скажу щось нове): 1+1 близько 100 людей назвали лезбіянками (чи нікому не потрібними). І якби ж не було відомо імен, якби не було вказано, де саме відбувалось дане дійство. Але ж ні! Все так конкретно, що ці образливі слова можна сміливо сприймати в свою сторону.
Панове, а як бути з тим, що Тернопіль є тихим, спокійним, гарним містом, де злочинність на мізерному рівні, де люди вірять у Бога, де мораль все ще має хоч якесь значення. А лезбійки-це насправді таке явище, яке тернополяни не сприймають, як позитивне. І тут на всю Україну телеканал повідомляє, що в Тернополі пройшов парад лезбіянок!
Схоже на примітивні спроби косити під Західну Європу, де гомосексуалізм є звичним явищем, спроби переплюнути Москву, де намагались провести гей-парад, а в Тернополі таки вдалось.
Не варто дозволяти свавілля в сфері свободи слова, в сфері порушення прав людини, в сфері моралі, а також дозволяти об"єктивним джерелам інформації (хоча це спірне питання) повністю перетворюватись на байкарів.


Anonymous

#27 Re:

2011-07-01 14:36

#22: )) -

Тобто якщо вас назвати геєм, а ви не є геєм, то це не образа?

Якщо вас назвали шизофреніком (медичний термін) дебілом (медичний термін), дауном (медичний термін) а ви таким не є, то це для вас образа чи ні?

Володимир

#28 Re: Re: Re: ))

2011-07-01 14:37

#20: - Re: Re: ))

ніхто права такого не забирав. але не треба забувати, що ваші права закінчуються там, де починаються права іншої людини.

власне, подавайте до суду, пройдіть через усі ланки судового захисту України, а тоді і до Європейського Суду з прав людини можете звертатись)


Anonymous

#29 Re:

2011-07-01 14:38

#23: )) -

Суть образи в тому, що людей назвали тим, ким вони не є!

Якщо ви дійсно гей, і вс називають геєм, то це не образа, проте якщо ви таким не являєтесь, для вас звісно це буде образа, якщо ж ні, то дозволите себе називати геєм?

))

#30 Re: Re:

2011-07-01 14:39

#25: Володимир - Re:

По перше - через "с", запарили вже з своїми "леЗбійками". Такого нема в природі.

По-друге - В ЧОМУ СУТЬ ОБРАЗИ? За що судитися будете? Це не є образою...


Гість

#31 Re: Re:

2011-07-01 14:41

ох, втомили ви мене...

Я маю на увазі те, що "лесбіянство" не можна трактувати як образу. По суті...


Anonymous

#32 Re: Re: Re:

2011-07-01 14:42

#30: )) - Re: Re:

читайте вище


Anonymous

#33 Re: Re: Re:

2011-07-01 14:43

#31: - Re: Re:

Ок! Тоді дозволите вас називати геєм, а також іншими синомімами цього слова (підорас, гомосек).

Якщо для вас це не образа?


Гість

#34 Re: Re:

2011-07-01 14:45

#29: - Re:

Ні, я думаю, що з точки зору права - це не будуть вважати образою... Не в той час ж ми живемо. Вот оно чьо, Міхалич!


Anonymous

#35 Re: Re: Re:

2011-07-01 14:47

#34: - Re: Re:

З точки зору права це є образа! Про це сказали дуже потужні київські медіа юристи, що спеціалізуються на медіа позовах

))

#36 Re: Re: Re: Re:

2011-07-01 14:48

#33: - Re: Re: Re:

Розумієте, мені, як людині не перший рік одруженій - це, загалом, байдуже. Це раз.

А два - ніхто не назвав учасниць параду "лесбіянками". Ведучий сказав - зі слів перехожих. І що Ви йому предявите?

А три - сказано це було в іронічному сенсі, а не як ствердження.

З чого тут робити скандал?


Гість

#37 Re: Re: Re: Re:

2011-07-01 14:49

#35: - Re: Re: Re:

Ну якщо вже "дуже потужні" - то я тоді замовкаю... Хай вони потужно це доведуть на ділі.


Anonymous

#38 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-07-01 14:51

#36: )) - Re: Re: Re: Re:

Так, ведучий посилався нібито на тітоньок, проте у сюжеті не було прямої мови цих "тітоньок", що ставить під сумнів сам факт існування таких коментів. А без факту існування цих коментів слова ведучого є наклепом та прямою образою


Гість

#39

2011-07-01 14:51

Данная петиция полностью правдоподобна и отстаивает честь и достоинство граждан города Тернополя, а в частности - участниц Парада невест,которым был нанесён моральный ущерб и публичное унижение каналом "1+1"!
просьба вышестоящих органов принять во внимание требования данной петиции и принять соответствующие меры!

Гість

#40 Re: Re: Re: Re:

2011-07-01 14:53

#33: - Re: Re: Re:  

 А Ви не переходьте будь ласка на особистості. Де в сюжеті назвали когось по імені хоча б і сказали що вона "лесбі"? Кого конкретно обізвали? Усіх ? Усі - це ніхто , якщо брати по факту. Так що розслабтесь "добре" перед поданням "петиції" так званої (бо не знаю який ГРАМОТІЙ її складав, напевне такий самий юра,ой вибачте,юрист, як і я) . Бо щей таке враження що пишуть ці всі коменти "ображені" лесбі і геї ,яких просто викрили , а вони перед тим так ховались і тепер відстоюють свої тіпа "права" ))))

))

#41 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-07-01 14:56

#38: - Re: Re: Re: Re: Re:

Немає прямої мови. Але сказано це було ІРОНІЧНО. І додано - "приблизно так коментували..."

Думаєте, що це видумали самі журналісти? Для чого? Для скандалу? Та ну, я Вас прошу, будьте серйозні. Кому воно треба... Думаєте ніхто не ляпнув отакого із глядачів? А я думаю що ляпнув.

І далі - в сюжеті була пряма відповідь - "дівчата відповідають - то все від заздрощів"

На тому і інцедент вичерпався...

))

#42 Re:

2011-07-01 14:57

#39: -

"просьба вышестоящих органов"

 

це ви до райкому партії написали чи що?


Anonymous

#43

2011-07-01 14:58

http://s015.radikal.ru/i331/1107/ee/7067d8c5dade.jpg
дивись прінт скрін. Зверху підпис за ведучим на екрані конкретно впізнаються учасниці параду.
І якщо в ролику він (ведучий)і посилається ніби то на тітоноьк, то тут ніяких посилань, а все прямо в лоб! Тому шановні грамотії і ніби-то юристи, якщо вам хочеться просто побалакати і показати які ви мудрі, ідіть на форуми. НАДАЛІ усі подібні дописи будуть просто видалятися
Володимир

#44 Re: Re: Re:

2011-07-01 14:59

#30: )) - Re: Re:

при аналізі даної ситуації варто виділити наступні аспекти, на яких я вже акцентував увагу: Тернопіль-місто із досить стійкими, щиро українськими ідеалами. щоб з"ясувати, в чому ж суть образи, варто говорити про наступне:

1) кожна людина має певні особистісні нюанси в психіці, це є "я-реальне", "я-ідеальне", "я-фантастичне". тобо, яким я є, яким я повинен бути і яким я можу стати. співвідношення цих трьох елементів утворює якісну самооцінку людини. кожна дівчина, яка приймала участь у параді, є особистістю і має певну самооцінку, яка базується на тих моральних нормах, які є усталеними в її середовищі, в її сім"ї в першу чергу. і я не думаю, що вона психологічно налаштована лише на фізіологічний та психологічний контакт з жінками.

2) вище я розписав індивідуально-психологічний аспект. але ж є ще соціальна сфера взаємодії та сприйняття. тобто, середовище, в якому людина живе, спікується і намагається самореалізуватись. також є такий соціальний елемент, як сім"я, родина. з точки зору моралі середньостатичничної української сім"ї лесбійство є неприпустимим і ганебним.

звідси висновок: по-перше, дівчата отримали удар по власній самооцінці, що могло по-різному вплинути на їхній психічний стан (про це можна говорити довго і окремо).

по-друге, їх було представлено в негативному світлі перед суспільством та їхніми сім"ями, що аж ніяк не позитивно вплине на їхнє життя, а також може звузити можливості для самореалізації в тому ж суспільстві.

))

#45 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-07-01 14:59

#38: - Re: Re: Re: Re: Re:

Тобто я вважаю - дівчат показали як молодих та файний дівиць...

І дядько їх сильно похвалив за це. А про лесбійство - та будьте серйозні, то ж ніхто того не сприймає всерйоз!

"Вина" каналу в тому. що їх жарт народ не поняв. Треба було чіткіше жартувати, і двічі...

))

#46 Re:

2011-07-01 15:00

#43: -

ЦЕ тільки ПІДТВЕРДЖУЄ всю слабкість Вашої позиції... Хто впевнений - той не затикає комусь рота.

Володимир

#47 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2011-07-01 15:02

#45: )) - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

ЗМІ-не місце для жартів, та ще й таких


Гість

#48 Re:

2011-07-01 15:03

#43: -  

 Та на здоров"ячко

Володимир

#49 Re: Re: Re: Re:

2011-07-01 15:04

#35: - Re: Re: Re:

при аналізі даної ситуації варто виділити наступні аспекти, на яких я вже акцентував увагу: Тернопіль-місто із досить стійкими, щиро українськими ідеалами. щоб з"ясувати, в чому ж суть образи, варто говорити про наступне:

1) кожна людина має певні особистісні нюанси в психіці, це є "я-реальне", "я-ідеальне", "я-фантастичне". тобо, яким я є, яким я повинен бути і яким я можу стати. співвідношення цих трьох елементів утворює якісну самооцінку людини. кожна дівчина, яка приймала участь у параді, є особистістю і має певну самооцінку, яка базується на тих моральних нормах, які є усталеними в її середовищі, в її сім"ї в першу чергу. і я не думаю, що вона психологічно налаштована лише на фізіологічний та психологічний контакт з жінками.

2) вище я розписав індивідуально-психологічний аспект. але ж є ще соціальна сфера взаємодії та сприйняття. тобто, середовище, в якому людина живе, спікується і намагається самореалізуватись. також є такий соціальний елемент, як сім"я, родина. з точки зору моралі середньостатичничної української сім"ї лесбійство є неприпустимим і ганебним.

звідси висновок: по-перше, дівчата отримали удар по власній самооцінці, що могло по-різному вплинути на їхній психічний стан (про це можна говорити довго і окремо).

по-друге, їх було представлено в негативному світлі перед суспільством та їхніми сім"ями, що аж ніяк не позитивно вплине на їхнє життя, а також може звузити можливості для самореалізації в тому ж суспільстві.

пробачте за копіпасту.

ці пункти, що розписані, є основою для встановлення наявності і розміру завданої моральної шкоди.


Anonymous

#50 Re: Re:

2011-07-01 15:04

#46: )) - Re:

Щось мені здається що ці коменти можливо ідуть або від самої журналістки - авторки сюжету, або від її родичів/*друзів/знайомих.