Вимагаємо повернення допомог на дітей

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Вимагаємо повернення допомог на дітей.

Щербатюк Максим

#201 Re: Мітинг

2014-07-14 21:00

#199: Настя - Мітинг

Підтримую. Стільки спільно можна досягти якогось результату. Чим я можу вас підтримати ?

NATA

#202

2014-07-14 21:01

Грошова допомога,яка надавалася хоч не дуже але хоч трохи допомагала...а тепер навiть не знаю як далi бути що з тих 130грн вiзьмеш.З теперiшнiми цiнами це нiчого.
Щербатюк Максим

#203 Re:

2014-07-14 21:08

#202: NATA -

Мені здається, що тільки обєднавшись можна спробувати щось змінити. Українська Гельсінська спілка з прав людини готова максимально сприяти в захисті ваших прав. І більше того вже багато, що зробили щоб підняти цю проблеми на найвищий рівень.

aleksandrmay

#204

2014-07-14 21:53

Це несправедливо. Це дуже потрібна була допомога. Там справді враховувався дохід сімї,враховувалося чи подавала мама на аліменти, за що живе...І якщо мама не має доходу і не працює, бо з роботою важко і куди дитину діти до трьох років, якщо лишити буває що нема з ким, що вноа має дитині дати їсти завтра ???? Дибільна політика Порошенка ...і уряду. Якщо є хоч якась надія повернути цю допомогу, треба пробувати.


Гість

#205 Re:

2014-07-14 21:59

#83: lapysa -

Лариса, аналогічна ситуація. Батьків не має, дитину лишити нема з ким, за що жити ?


Гість

#206 Re: Re:

2014-07-14 22:06

#113: Загляну на минутку - Re:

Україна ще не є Європейською країною, влада не з того почала. Це була непогана допомога, розрахована реально на тих, в кого малі доходи. Ну як можна вийти на роботу, якщо нема з ким лишити дитину. Після трьох років можна, там набагато вже легше. А от зараз нема з ким. В Європейських країнах легше роботу знайти, няню найняти... Влада не те зачепила, зрозумійте правильно.

ЛЮСЯ

#207

2014-07-14 22:38

нехай би наша теперішня влада отримувала б такі гроші як ми матері совісті у них немає і так важко жити ,все дорожчає а вони і ті копійки відбирають
мама20

#208

2014-07-15 04:21

Ганьба. Це вже перешло всі межи. Правильно написали, "ми витрачаэмо більше на дітей, аніж даэ держава", та була підтримка, ми на неі розраховували. А що тепер, як тим жити сім'ям, які заробляють 1000грн на 4 чоловік в сім'і? Ціни на все попіднімали. Зарплатні мого чоловіка вистачаэ тількі на комунальні послуги. Як далі жити.....не збагну....чим дітей годувати....хай дипутати спробують прогудувати, одягнути, забеспечити всім необхідним саою сім'ю на 810грн в місяць. Авжеж, куди ім до нас, відпочивають на дорогих курортах за гроші, які мали йти на допомогу дітям. Ганьба!!! Жруть червону ікру в той час, коли наші діти не доідають!!!!!!
777

#209

2014-07-15 07:06

Нехай депутати свою зарплату зменшать.а не в дітей забирають.Які хочуть закони,такі і приймають,а на думку людей їм начхати.Коли вже за людей хоч трохи будуть думати?????????Г А Н Ь Б А !!!
Настя

#210 Re: Re: Мітинг

2014-07-15 08:23

#201: Щербатюк Максим - Re: Мітинг

Приходьте сьогодні...чи можливо якщо Ви є у вк давайте там спишемся http://vk.com/idnestikkiss

І хто хоче приєднатись пишіть!!!!

Щербатюк Максим

#211 Re: Re: Re: Мітинг

2014-07-15 08:29

#210: Настя - Re: Re: Мітинг

Я на жаль є в Києві і не зможу приїхати приїхати на захід. Водночас як автор цієї петиції можу сприяти поширенню розголосу щодо цього заходу.

lesya

#212

2014-07-15 08:46

Я думаю, что всем мамочкам нужно подписаться. Забрать у деток 130 гривен, последнее дело. Это-пачка памперсов или детское питание.Я, как мать-одиночка,переживаю, потому, что помощи ждать не от куда больше.
Таня1980

#213

2014-07-15 09:22

Дуже обурена на нашу владу.Обіцяють покращення життя,а роблять тільки краще собі і своїм сім'ям,а у тих хто дійсно потребує допомоги,відбирають останнє,все дорожчає-дитячий одяг,памперси,корупція ще більше розквітла,ліки подорожчали,боюся щоб діти не захворіли,ціни підскочили на все,а наша влада замість того,щоб підтримати матусь з дітками,відбирає і ті крихти.Хай би самі спробували прожити сім'ями з 4 осіб на 3 500 сукупного доходу в місяць,при тому що і заробітну плату чоловікові не завжди виплочують своєчасно і доводиться виживати за дитячий рахунок,за ту подачку від держави і яку з липня урізали.Попросила би наших депутатів припинити знущатися з нас,самі жирують,а нас примушують економити на дітях,на їхньому здоров'ї.Чому мої діти мають страждати через ненаситність нашої влади,кожен гребе під себе

Гість

#214

2014-07-15 09:45

Дуже обурена на нашу владу.Обіцяють покращення життя,а роблять тільки краще собі і своїм сім'ям,а у тих хто дійсно потребує допомоги,відбирають останнє,все дорожчає-дитячий одяг,памперси,корупція ще більше розквітла,ліки подорожчали,боюся щоб діти не захворіли,ціни підскочили на все,а наша влада замість того,щоб підтримати матусь з дітками,відбирає і ті крихти.Хай би самі спробували прожити сім'ями з 4 осіб на 3 500 сукупного доходу в місяць,при тому що і заробітну плату чоловікові не завжди виплочують своєчасно і доводиться виживати за дитячий рахунок,за ту подачку від держави і яку з липня урізали.Попросила би наших депутатів припинити знущатися з нас,самі жирують,а нас примушують економити на дітях,на їхньому здоров'ї.Чому мої діти мають страждати через ненаситність нашої влади,кожен гребе під себе

Гість

#215

2014-07-15 10:08

(:

Гість

#216 .

2014-07-15 10:30

.
ViZi

#217

2014-07-15 10:32

От вам і життя "по новому"... На кому еконоити як не на дітях! На своїх би економили сволочі!
NATA 1984

#218

2014-07-15 10:39

Вернуть?
NATA 1984

#219

2014-07-15 10:48

Було б добре, якби повернули допомогу до трьох років, адже це неабияка допомога батькам. Адже, що прожити (прогодувати, одягнути) дитинку на 1600 грн (це в кого підвищена допомога), а що на 800грн ( в кого може і більша сума) в залежності, коли народили і яка дитинка по рахунку.
Обурює ще й те, вважаю несправедливим, що урівняли допомогу при народженні другої і наступних діток, як прожити тільки на 860 грн?
Ось тільки одні запитання, а от відповідей ніхто із чиновників не дає. Як не криза, то війна, а як діткам це пояснити, не купувати їсти, одяг, памперси і не дай боже ліки?

Гість

#220

2014-07-15 11:07

Ганьба нашій владі,владі яка замість того,щоб дбати про дітей,відбирає у них шматок хліба і навіть не білого,а житнього(соціального),тому що наша сім'я якраз 130 грн. має на місяць,щоб купити хліб,я вже мовчу про все інше мінімально необхідне
Олена М.

#221

2014-07-15 11:49

Я вообще не знаю случаев когда правительство прислушались к простому народу, но когда уже добрались до пособия выплат на деток, это уже не в какое ворота!!! Пусть лучше добавят на первого и второго ребенка выплату как за третьего, а с экономят на себе. У меня, четверо деток, двое взрослых и двое малышей, я честно признаюсь что благодаря этим выплатам мои детки родились и я помню как я первым варила манку на воде и ребенок плакал от голода и я от жалости к нему. Опомнитесь!!!
ЮРА

#222

2014-07-15 12:15

#1: Ljubov -

Я отец троих детей и самому младшему скоро три года ,я не могу понять как можно убрать то что принято в бюджет???Т.е сначала нам дали ,а потом как хотите так и живите..а мы по карманам распихаем ваше..??!!Нет..не так надо, надо уже рвать глотки и кричать !! Прошу всех кто против отмены пособия до трех лет обращатся в суды и отстаивать совмесными усилиями незаконное решение власти.. И еще хотелось бы знать и увидить на этом законе подпись нашего нового президента в которого мы так свято поверили, просто выбора особо и небыло!

Дорогие юристы и адвокаты! Огромная просьба составить черновики исковых заявлений в суды на общее обозрение по поводу незаконной отмены уже назначенных пособий.

Світлана

#223

2014-07-15 13:59

А мені треба з дитиною прожити на 309 грн в місяць я мати одиначка і отримували 1200 грн в місяць, після скасування залишилась лише доромога одиноким матерям 309 грн ось і як ми маємо прожити не знаю.....

Гість

#224

2014-07-15 14:01

А мені треба з дитиною прожити на 309 грн в місяць я мати одиначка і отримували 1200 грн в місяць, після скасування залишилась лише доромога одиноким матерям 309 грн ось і як ми маємо прожити не знаю.....

Гість

#225

2014-07-15 14:31

все верно , пусть сначала начнут с себя , а потом у детей забирают!!