Вимагаємо повернення допомог на дітей

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Вимагаємо повернення допомог на дітей.

Іванна

#101

2014-07-04 06:44

Влада схаменися, поки не пізно. Нас українців і так мало, а з цими змінами буде відбувати старіння нації і зменшення демографічного приросту.Я, наприклад планувала три дитинки, а через скасування допомоги до трьох років не думаю навіть про друге дитятко. Грудного молока не має, що дитині їсти дати. Неблагополучні сім"ї будуть дальше родити, бо вони не думають про майбутнє малатка, а повноціні - ні((((( Як вижити,скажи держава, скажи влада?(((((
Женечка

#102

2014-07-04 12:28

Становится хуже и хуже

Гість

#103 Шалом

2014-07-04 12:52

Слава Богу Авраама Ісаака і Якова
Дорогі батьки, пам'ятаймо, що є Господь, який про нас дбає і охороняє. Ті люди, які приймають закони не справедливі до дітей будуть покарені і попадають під Божий гнів. Господь, каже хто завдає кривди Його дітям, той торкається до зіниці Божого ока. Пам'ятаймо про велику любов Божу до нас.
Нехай, благословить усіх Господь Бог.
ракета

#104

2014-07-04 13:50

Будь-ласка поверніть допомогу по догляду за дитиною
Таранька

#105 выплаты

2014-07-04 14:13

Я одинокая мама 2-х деток,на работу выйти не могу так как в сад не берут,если уж убрали выплату так дайте место в саду чтоб пойти работать
Каспер

#106

2014-07-04 16:00

До влади в Україні дорвалися вкрай небезпечні для всього українського суспільства моральні виродки, недолуга політика яких розв'язала як "гарячу" війну на сході України, так і соціальну війну з власним, найбільш вразливим у соціальному становищі народом. Зараз олігархат при владі процвітає і буде процвітати за рахунок переважної більшості української бідноти, прикриваючись псевдопатріатичними гаслами про захист держави та її економіки від кризи, яку самі ж і створили, або спровокували. До такого могли додуматися лише моральні виродки!!!


Гість

#107

2014-07-04 16:14

Как вы можете отбирать у детей ети несчастный деньги,вы думаете мы на ети деньги очень хорошо живем,да йх даже на питание не хватает,так как цены выросли на все в 3 раза.яА теперь вообще за что жить,что брать ребенка и идти просит милостыню???Муж работает за копейки,Коммунальные подняли 2 раза!Вы говорите что закон не имеет обратной стороны,а как тогда ето все понять??Мне приходило оповещения что ПРИЗНАЧЕНО ДО ЗАКОНУ УКРАЙНИ до 2016 года?Как ето все понять?????

Гість

#108

2014-07-04 17:19

#74: Баг22 - Підтримую думку. Складається враження, що всі рішення ВР направлені на знищення українців як нації


Гість

#109 Re:

2014-07-04 17:30

#82: marjan -

Ці міністри майдан швидко придушать. Подивіться на схід


Гість

#110

2014-07-04 17:35

Зато теперь детские дома будут наполнены
Зинаида

#111

2014-07-04 23:25

почему нас только 1500? остальные зажравшиеся и им 130 грн не надо?
Загляну на минутку

#112 Re:

2014-07-05 20:07

#95: Гость - Я одинокая мама (так сложилось, что отцу моего полуторагодовалого ребенка глубоко наплевать на него), и сейчас я в глубочайшем шоке и реву от безысходности... До этого времени мы хоть как-то перебивались, раз в 6 мес. делала перерасчет этих 130 грн. по доходам, а сейчас что делать? Как жить? Своего жилья нет, снимаю квартиру, за квартиру плачу 1500 грн, на остальные деньги мы просто выживали... А сейчас, что прикажите делать, питаться воздухом? Многие начнут выносить мозг, мол выходите на работу... Ок, давайте посчитаем с этой стороны: я госслужащая, ЗП около 3000 грн., в том городе в котором я работаю квартира мне обходилась в 2500 грн. ( сейчас переехала с ребенком в другой город, чтобы за аренду жилья меньше платить), итого нам с ним останется 500 грн. на жизнь, это не учитывая садик, няню ( работа такая, что без нее не реально), одеть-обуть, прокормить, я не говорю о себе, что кушать тоже хочется!!!
Еще многие заявят, мол устанавливайте отцовство и подавайте на алименты, так эта нав... чь оф. нигде не работает, не живет и у него типа них...на нет, о каких алиментах может идти речь???
Мне только 30 лет, а такое чувство, что моя жизнь закончена... Я в диком шоке и ужасе!!!

Очень сочуствую Вашему положению, но ответьте мне на один вопрос:

Где Вы брали эти 1500 которыми оплачивали аренду жилья?

Максимальная сумма пособия с учетом доходов этот 1218,0 грн. Максимальная!!!! А так как Вы мать одиночка (пишете, что отцовство не установлено) оно немногим меньше.... Как это у Вас получается если совершенно никаких других видов помощи кроме государственных выплат на ребенка НЕТ?

В голове не укладывается....

Могу порекомендовать Вам попробовать найти работу в том городе, в котором Вы живете сейчас (с госслужбы на госслужбу по переводу, а не через увольнение). Тогда Ваша з/п в 3000,0 минус 1500,0 на аренду жилья... и выживать на оставшиеся 1500,0

Загляну на минутку

#113 Re:

2014-07-05 20:18

#100: oxy - Хіба це є європейська країна ?

А чому ні? Дуже європейська...

У більшості країн Європи виплата державної допомоги на дитину мізерна або відсутня... Тільки не треба приклади з Німеччиною, Швецією і Фінляндією...  В усіх європейських країнах вона прив’язана та пов’язана з середньомісячною заробітною платою мами... для непрацюючих жінок вона мала або мізерна, або взагалі не передбачена… А Ви в відпустку по догляду за дитиною пішли з офіціальної роботи чи як непрацююча?

 

Загляну на минутку

#114 Re:

2014-07-05 20:23

#107: - Мне приходило оповещения что ПРИЗНАЧЕНО ДО ЗАКОНУ УКРАЙНИ до 2016 года?Как ето все понять?????

Так назначенные выплаты на рождение (то, что было в Вашем извещении до 2016 года) так и остануться... Будете получать в том же размере, что и получали... Если второй ребенок - по 1075,0 грн в месяц, если третий - 1576,67 грн.

Убрали только 130,0 грн или их эквивалент с учетом дохода.

Гость

#115 Re: Re:

2014-07-06 00:29

#112: Загляну на минутку - Re:  

 

И я Вам отвечу, я получаю пособие при рождении, пособие как одинокая и пособие до трех лет по доходам, вот и считайте! Спасибо за совет... только как Вы думаете, кто меня там ждет??! Сейчас каждый держится за свое кресло, вакантных должностей нет. Или Вы думаете, что я щелкнула пальцами и все, я в шоколаде? Тем более в связи с ситуацией в стране ЗП урезали, сокращение грядет, чтобы сэкономить гос.бюджет!
Мусорщик

#116 Економіка має бути економною !(Л.І.Брежнєв)

2014-07-06 01:04

Без сумніву,що країна,яка знаходиться у стані війни і якій від злочинної влади Януковича залишився жахливий економічний спадок,має жити виключно економно.Але владі треба починати з себе-ніяких пільг для можновладців !І негайно припинити виплачувати зарплати т.з."правоохоронцям"-зрадникам на сході країни !Це-знущання над пам"ятю їх жертв !
гість

#117 Re:

2014-07-06 04:59

#101: Іванна -

що Ви маєте на увазі під словом "неблагополні"? тепер мало хто може впевненено казати, що нам всого достатньо. Виховання дитини завжди вимагало і вимагає часу сил та грошей. дитина це людина в якій би сім'ї вона б ненародилась....потреби від цього не зменшуються. тепер всюди чути слово копупція-воно до теми,щоб в садок піти-плати,в школу піти-плати.....

Цей коментар було видалено його автором (Показати деталі)

2014-07-06 05:00



Гість

#119 Re: Re:

2014-07-06 12:51

#117: гість - Re:

Неблагополучна сім"я - це сім"я де батьки зловживають алкогольними напоями і не дбають про дітей. Вони малят народжують для того щоб мати хоч якісь гроші на існування. Свого існування


Гість

#120 Re: Re:

2014-07-06 13:19

#113: Загляну на минутку - Re:

Скажіть будь-ласка, а в усіх  європейських країнах відбувається зниження природнього приросту населення та старіння нації? нашій країні потрібна ця допомога.


Гість

#121

2014-07-06 15:07

!!!просто нет слов!! и так копейки давали, и те отбирают.... больше не на чем экономить как на детях????


Гість

#122

2014-07-06 16:16

...
Баг22

#123

2014-07-06 21:10

Скажіть будь-ласка зачем повертати допомогу по догляду за дитиною якщо у НИХ другі плани. Не можете прогодувати дітей. Дуже добре. Знайдуться для Ваших дітей багаті прийомні батьки і не потрібно витрачати бюджетні грошенята. Вихід вже давно знайдено. Просто треба знайти причину відібрати дітей. Приєднуйтеся і звикайде. Бізнес господа, бізнес і нічого особистого. Просніться і відкрийте очі.
Mega Mama

#124

2014-07-07 09:38

Не забирайте наших денег!!!!!!!!!!!Не все же живут так как вы,наша "много уважаемая"власть!!!верните деньги,нашим детям они нужнее!!
Аліна

#125

2014-07-07 21:35

Я повністю погоджуюсь з усіма думками!!!