Вимагаємо повернення допомог на дітей

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Вимагаємо повернення допомог на дітей.

Ljubov

#1

2014-06-26 12:02

Потрібно підтримати зусилля УГСПЛ та інших організацій, адже дуже багато сімей з дітьми знаходяться за межею бідності, і допомога по догляду за дітьми - часто чи не єдиний дохід сім"ї, особливо для матерів-одиночок!
Марина

#2

2014-06-26 13:16

Це просто жах! В нашій країні твориться казна-що! Я не розумію як може таке бути???? Мінімальний прожитковий мінімум на дитину до 3-років складає трохи більше 1000 грн, а виплати 860 грн????? Ще й допомогу , хай навіть і 130 грн, проте скасували! Я би зрозуміла, коли б допомогу і виплати скоротили тим батькам, котрі вживають алкоголь за рахунок цих коштів. А от що робити "адекватним" сім"ям, які витрачали ці виплати виключно на дітей (фрукти, овочі, одяг)???
36bz

#3

2014-06-26 14:43

Позбавлення матерів цієї мізерної виплати є вершиною цинізму з боку влади, і тому вважаю, що нам всім необхідно її "відстояти".

Гість

#4

2014-06-26 15:03

Наволоч,нема слів

Гість

#5

2014-06-26 15:41

Сім'я є однією з основ суспільних організацій та найвищої її форми - державної. Міцна, велика, здорова сім'я - це сильна держава
Виталий

#6 Вимагаємо повернення допомоги по догляду за дитиною

2014-06-26 15:47

Депутатам касуйте соцдопомогу, сволота така!Вони всі доларові мільйонери, а простих людей не смійте чіпати!!!
Ілля

#7

2014-06-26 16:31

Дякую за можливість вісловити свою думку.
Aurora Polaris

#8 НЕТ ТАРИФНОМУ ГРАБЕЖУ !!!

2014-06-26 17:47

Профсоюз "ТРУДОВАЯ СОЛИДАРНОСТЬ"
объявляет акцию протеста против
непосильного повышения тарифов!

НЕТ ТАРИФНОМУ ГРАБЕЖУ!!!

Приходи и выскажи своё мнение!
ТАРИФНЫЙ МАЙДАН
28 июня 2014 года в 11.00
Киев, ст. метро Арсенальная
----------------------------------
Юрко Сиротюк ‏
Попри заяви про припинення поставок військових товарів до РФ, днями Україна поставила до Росії, через Білорусь, до 500 пристроїв АПУ-23М.
------------------------------
Допомога по догляду за дитиною до 3 років скасована офіційно
26.06.2014
автор: Максим Щербатюк

Українська Гельсінська спілка з прав людини отримала від Мінсоцполітики листа із роз’ясненням про припинення з 1 липня 2014 року виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

У цьому листі державний орган визнав, що фактично ця допомога ліквідовується. Єдиним виключенням є ті сім’ї у яких допомога при народженні першої дитини складала 30 тис грн. і яка розподілялася лише на 2 роки. І лише в цьому випадку ця допомога залишиться у мінімальному розмірі (130 грн) на ці останні 12 місяців третього року. Загалом це зроблено лише для того, щоб зберегти на цей рік трудовий стаж за такими сім’ями.

Зрозуміло, що Мінсоцполітики намагається це показати як оптимізацію та вдосконалення і навіть більше того показує як своє досягнення. Але це насправді виглядає і смішно і трагічно одночасно.

Про те, як уряд «збільшив» допомогу при народженні я вже писав тут:
http://www.i-law.kiev.ua/?p=1092

І ось черговий опус Мінсоцполітики про те, як держава дбає про сім’ї з дітьми
http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=162933&cat_id=107177
в якому жодного слова про те, що величезна кількість родин втрачає право на отримання допомоги по догляду.

І суми цих втрат є дуже великими, які значно перевищують ті копійки окремим сім’ям про які повідомляє Мінсоцполітики. Так, якщо допомога по догляду виплачувалася у наймінімальнішому розмірі (130 грн), то втрати кожної сім’ї будуть складати майже 5 тисяч гривень за 3 роки. А якщо мама отримувала цю допомогу у більшому розмірі (скажімо 500 грн), то така мама не доотримує 18 тисяч гривень. А є матері, які цей вид допомоги отримує в більшому розмірі ніж 500 грн. Кожен може порахувати сам…

В цьому контексті потрібно зазначити, що цей підвищений розмір допомоги по догляду отримують, якраз ті мами, які найменш захищені і можуть отримувати її тільки тому, що мають дуже низькі доходи.

Для багатьох людей залишається не зрозумілим ліквідація допомоги по догляду, яка по своїй суті була однією із найбільш адресних зі всіх видів допомог сім’ям з дітьми. Якщо уряд пішов на суттєве зменшення видатків на соціальну сферу, то в першу чергу скорочуватися мали б «професійні» пільги для депутатів, прокурорів та інші види допомоги , які надаються незалежно від того чи потребує конкретна родина цієї допомоги чи ні і аж ніяк не допомога по догляду за дитиною. Але наш уряд вирішив інакше, чим як на мене значно скоротив обсяг соціального забезпечення найбільш вразливих груп населення.

Я вважаю неправильним ліквідацію урядом допомоги по догляду за дитиною і думаю, що державі необхідно повернути цей вид допомоги.







Гість

#9

2014-06-26 18:56

Я батько 5-х дітей і не розумію таку економію. Дітей потрібно тимчасово закопати чи як? Звичайно якось будемо викручуватися. Але складається враження що будуть в Україні про банки турбуватися більше ніж про дітей. Дасть Бог війна закінчиться і криза мине - але діти живуть вже сьогодні. Прикро, що уряд Януковича хоча й крав але про дітей турбувався більше.
MVasin

#10

2014-06-26 19:06

Я теж вважаю неправильним ліквідацію Урядом допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку і думаю, що державі необхідно повернути цей вид адресної допомоги.
западенка

#11

2014-06-26 20:19

Дiти - це святе!!! Це наше майбутнэ! 130 грн. Що за них купиш? Але ж хоч щось!!!! А цi жирнi продажнi свинi й там хочуть нажитися..
Андрій

#12

2014-06-27 06:37

Антисоціальний крок. Призведе до зменшення народжуваності. Нехай краще скасовують допомоги депутатам і різномастим чиновникам.
Альона

#13

2014-06-27 06:59

У мене 2 дітей. Одному 3 роки, а іншому 4 місяці - з декрету у декрет. Але ж коли я завагітніла - ніде не працювала, то невже мені зараз треба йти шукати роботу - кому потрібні такі працівники? Все подорожчало майже вдвічі - за що жити?

Гість

#14

2014-06-27 10:45

Досить уже знущатися над українцями! А то спровокуєте Третій Майдан!
alla

#15

2014-06-27 11:58

На дітях економити недальноглядно...
Лідія

#16

2014-06-27 12:45

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку є основним джерелом існування матері та дитини, оскільки має сталий, постійний характер. Такий вид допомоги, відповідно до ст 46 Конституції, має бути не нижчим від прожиткового мінімуму. Знищення даного виду допомоги є геноцидом українських дітей, та на фоні зарплат та пільг народних обранців - "пир во время чумы" Відстоїмо свої права!
юлия

#17

2014-06-27 13:06

нет слов.наши на ком с экономить.
Wera

#18

2014-06-27 13:59

Яка подальша доля даної петиції? Чи буде її представлено владі?

Anonymous

#19 Re:

2014-06-27 14:02

#18: Wera -

Так, будуть підготовлені звернення до комітетів ВР, Уряду.

Wera

#20 Re: Re:

2014-06-27 14:06

#19: - Re:

Чи можна поширити дану петицію в однокласниках і вконтакті? Якщо так, то як це можна зробити?

люда

#21

2014-06-27 15:30

добрий день! Я впевнена,що нас підтримають велика кількість людей тому що несправедливо таким способом піднімати нашу державу.насамперед вони повинні зменшити депутатам зарплати і дати їм 130 гривень в місяць на прожиття.
Сімчук А.А

#22

2014-06-27 16:29

Я не розумію, як можна грабувати дітей? Я на дитину в місяць витрачаю в два рази більше грошей, а ніж держава давала. Замість того, щоб забезпечити життя малюкам як можна краще, ви їх грабyєте!!! Ганьба!


Гість

#23

2014-06-27 17:02

Я обурений рішенням влади!
Яна

#24

2014-06-27 18:39

Та бо дійсно вони знали на кому зекономити,хай в першу чергу починають з себе та інших високопосадовців а не з простих людей!!!!ГАНЬБА ім.

Гість

#25

2014-06-27 19:38

правильно!