Вимагаємо повернення допомог на дітей

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Вимагаємо повернення допомог на дітей.

Обурена мати

#176

2014-07-12 19:07

Жах, я матір-одиночка, дитині 4 місяці, ця допомога - це суттєвий вклад в бюджет нашої маленької сімї. Як зараз прожити вдвох на 1000 грн в місяць собі навіть не уявляю. Тільки третина цих грошей ідуть на оплату комунальних послуг, а ще памперси, харчування. Про те щоб одягнутись навіть мови нема.

шок!!

#177 Вимагаємо повернення допомоги по догляду за дитиною

2014-07-12 20:07

Справди Влада хоче нажитись на дитях!
Ми не вернулись до попередньои чисельносьти людей 52 млн!!! чому зменшувати допомогу!!!
Якшо тих грошей всеривно не стаэ,щоб купити дитини якисних продуктив,неговорячи про одяг,памперси,сумиш!!! що йти недоидки збирати!!!
Надя.

#178 повернить назад виплату!

2014-07-12 20:54

люди вибирали нову владу для покращення житья наших дитей,а вони ось що роблять з нами!!! як так Можна жити дальше,з таким покращенням!! совисть треба мати,щоб заберати в дитей гроши!!! як нам метерям дити з дитьми дальше! Встидалися б таке робити!
Щербатюк Максим

#179 щодо інформування

2014-07-12 20:59

основну інформацію щодо теми допомог для дітей і зокрема щодо цієї петиції розміщую на моїй сторінці у Фейсбук (https://www.facebook.com/shcherbatyuk.maksim). Пропоную приєднуватися
Щербатюк Максим

#180 Re:

2014-07-12 21:02

#176: Обурена мати -

Погоджуюсь з Вами. Це абсолютно ненормальна практика.

Щербатюк Максим

#181 Re: Вимагаємо повернення допомоги по догляду за дитиною

2014-07-12 21:03

#177: шок!! - Вимагаємо повернення допомоги по догляду за дитиною

В першу чергу мають бути зменшення всі виплати держ. чиновникам на пенсії, депутатам, прокурорам тощо...


Гість

#182 Re: Re:

2014-07-13 06:42

#53: МИС - Re:  

 

Так це правда,я навіть таких знаю,але що робити таким, які живуть і без чоловіка....наприклад я, як я маю прожити з маленькою дитиною на 1000 грн???? Значить потрібно ,щоб соціальні працівники перевіряли інформацію..і приймали якісь рішення!!!!!!!!!!
Онікс

#183

2014-07-13 07:19

невже 130 гривень - це аж так багато, що уряд намагається зекономити саме на них?
MaLLa

#184

2014-07-13 07:40

И мы за......это уму непостижимо.....верните нам помощь на детей!
svetik

#185

2014-07-13 07:57

ЦЕ ПОВНИЙ БЕЗПРЕДЄЛ ЩО ТВОРИТСЯ ВСІ ВИПЛАТИ СКОРОЧУЮТ НЕХАЙ НАША ВЛАДА ПОЧНЕ З СЕБЕ НЕХАЙ ПОСКОРОЧУЮТЬ СОБІ ЗАРПЛАТИ, ПЕНСІЇ А НЕ З БІДНОГО НАРОДУ ПОЧИНАЮТЬ ДАЮТ НЕЩАСНИХ 130 ГРН НА ДИТИНУ І ТО СКОРОТИЛИ ЩО ТО ЗА ГРОШІ НАВІТЬ НА ПАЧКУ ПАМПЕРСІВ НЕСТАЄ
helen

#186

2014-07-13 08:45

Я одинока матір.Старша донечка має інвалідність,робила вже дві операції,потрібна ще одна.Ми й так не маємо на жити,економемо на всьому,бо за операцію платити треба,а ВИ ще й це забераєте?????????Побійтесь Бога!Ви(шановна владо)хоч один місяць спробуйте з дітьми прожити на ті виплати,які ви нам вельмишановно виділили.Спустіться на землю і погляньте на ціни.Ваші діти харчуються якнайкраще і навчаються за кордоном,а наші повинні не доїдати?А стосовно Європи,так,може там і не дають виплат на дітей,але там є медичне страхування і ціни НОРМАЛЬНІ!!!!!!!!!Не з того ви почали,шановні депутати.Якщо й далі так піде,то будете й ви втікати,як ваш попередник.ПОЗОР!!!!!!!!!!!!!!!!
молода мама

#187

2014-07-13 08:51

Я мати двох дітей до 3-х років. Була просто шокована ліквідацією допомоги на дітей, це обурює!!!!! Добилися до влади і вирішили забрати останнє у простих людей!!! Нехай знімуть із себе свої захмарні зарплати, продадуть вілли і дачі, круті іномарочки і квартири, нехай заберуть своїх діточок із Гарвардів і відправлять вчитися в Українські інститути, тоді наш бюджет не те що наповниться, а переповниться!!!!! Добре економити за чужий рахунок, а самим жирувати!!! ПОВЕРНІТЬ НАМ НАШІ ГРОШІ!!!!! Інакше буде ще один Майдан, але уже з Молодих матерів, а немає нічого страшнішого ніж доведена до відчаю жінка, а тим більше мама!!!
лене

#188

2014-07-13 11:12

Нет слов...содержали бы они ( власти наши ) своих детей на эти деньги...
№888

#189

2014-07-13 12:12

Хай всi депутати(450шт. з/пл 20000грн) скинуться з своеi з/пл по 1500 грн. i виплатять цi 130грн. Вони взагалi ........., не мае слiв. I проiзд безкоштовний i житло надають i годують так щей з/пл вони отримують напевне не по 130 грн. Такого нi в однiй краiнi Европи не мае.
Alla

#190 За державу соромно!

2014-07-13 13:05

Який цинізм чинить теперішній уряд! Залізли в кишені найбільш незахищенних сімей. Ганьба! Соромно за нашу державу, яка щоразу змінює правила життя людей. Господь не залишить наших діточок, а можновладцям хай Бог відкриє очі на те, за чий насправді рахунок слід економити бюджетні кошти, адже ні одного олігарха нинішня влада й пальцем не торкнулась, а весь тягар економічних проблем перекладає на власний народ, на найбільш нужденні верстви населення.

Гість

#191 Re:

2014-07-13 15:24

#9: -

Цілком і повністю підтримую даний коментар

marina

#192

2014-07-13 17:41

130 грн. это и так не достаточная сумма для содержания ребенка. это уже просто абсурд, обирать детей!!!!!!!!
777

#193 петиция

2014-07-14 06:52

После постоянных издевательств все больше задумываюсь о переезде в другую страну, где ты защищен и тебя государство не делает нищим. Позор такой Украине, поскольку богатые то и дело наживаются на бедных, чем дальше чем хуже. Надо организовывать третий майдан, чтоб всем государственным чиновникам урезать зарплату до минималки и пересадить их на отечественные машины, чтоб полностью прочувствовали всю прелесть жизни обычных людей. А так конечно жить хорошо, получать высокие зарплаты возить свои жирные задницы в удобных машинах, и урезать копейки населению. да они свои государственные машины только за две заправки бензином оплачивают месячной выплатой детских пособий, они за два раза, а вы месяц на них должны жить. Ганьба этому руководству!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Бердичів

#194

2014-07-14 13:20

Я - мати-одиначка, і ще 9 місяців я мала отримувати допомогу на дитину до 3-х років... В садочок дитину записали по черзі аж на жовтень, і працювати я не маю змоги піти, бо нікуди буде лишити дитину, тобто тепер ми маємо з дитиною якимсь чином "дотягнути" до жовтня на ті 300 грн., які я отримую, як мам-одиначка... Чудово, панове-депутати, браво! Ваші обіди в Раді коштують більше, ніж ми отрмиували на місяць... а тепер і взагалі я бачу/, ви намагаєтесь позбутися такого балласту, як ми... Бажаю вам разом з вашими дітьми так само "тягнути" на 300 грн. в місяць, як і я зі своїм дитям і ще тисяці таких самих матерів та діток, які опинилися в такій самій ситуації!
Бердичев

#195 Тема

2014-07-14 13:25

Вы попробуйте им в лицо это сказать, так они глаза выдерут, "мы ж такие хорошие! спасаем страну от катастрофы!!!" каким образом?? отбирая последние копейки у самых незащищенных???!! Дай Бог им жить на такие же пособия, пенсии и соц. помощи... сдохли б уже через неделю!!
Галя

#196 ганьба

2014-07-14 13:40

Поверніть,будь-ласка,допомогу на діти. Повірте,я, маючи 3 дітей, знаю як важко в наш час бути багатодітною сімєю. Це деградація влади і спонукання до ще гіршої демографічної ситуації в Україні.
ася

#197

2014-07-14 14:22

Не ужели наша родная страна,та которая должна беречь и опекать свой народ будет на оборот его гнобить? как можно прожить на мизерную выплату детского пособия? Неужели и у вас депутатов ЗП 860 грн в месяц? конечно ,лучше же экономить не на себе,а на детях,на детях которые и есть наше все,наше настоящие,будущее.Отбирать последнее,отбирать то за что этих деток ставить на ноги...Не могу подобрать слов, описать гнев...не верю,не могу верить,что наш президент и депутаты вот так поступают со свои м народом, с народом который боролся против всего плохого,ради того что бы жить лучше.А вы только все усугубили...
Оксана

#198 Тема

2014-07-14 14:29

Це вже не затягування поясів!!!!!! Це зашморг на шиї матерям, які дивляться в очі своїх дітей і розуміють, що завтра вони не зможуть дати дітям те, чого вони найбільше потребують. З приходом нової влади я позбулася роботи, декретні скасували. В мене двоє дітей, зарплата чоловіка мінімальна. ЯК ПРОЖИТИ????? Молоді сім'ї вже сьогодні задумуються над тим, чи варто народжувати дітей в такій державі.
Настя

#199 Мітинг

2014-07-14 19:00

В Івано-Франківську буде плануватися мітинг!Завтра на 18.00 мамочки збираємося у парку ім. Шевченка біля сцени,щоб обсудити все це і підготуватись)))Чим більше тим краще))))Збераймося!Матері-це сила!
Маня

#200

2014-07-14 19:10

такий крок від нашої влади є злочином, в першу чергу над дітьми.Це смішно забирати ті"копійки" , але ж вони ой як не зайві, тим паче в наші тяжкі часи. Як же вам, ПИХАТІ, не соромно?!