Вимагаємо повернення допомог на дітей

Зв'язатися з автором петиції

Тема для дискусії була автоматично створена з петиції Вимагаємо повернення допомог на дітей.

dolgatov

#51

2014-06-30 16:21

Как можна лишить семьи и так мизерных ежемесячных выплат!

Гість

#52

2014-06-30 17:09

Повністю підтримую автора статті в тому що уряд не там взявся за скорочення. Що що я такі речі як демографію, здоров'я, старість і дитинство чіпати просто не можна!!!!
МИС

#53 Re:

2014-06-30 17:31

#1: Ljubov начнем о том, что нечего расчитывать на государство, матерям-одиночкам, у которых по 3-5 детей. Женщина Вы делаете медвежью услугу не регистрируя за истинными "отцами" своих детей. Скажу открыто, что каждая 3 мать-одиночка живет с отцом своих детей вместе иеще и -за счет деток

мис

#54 Re: Вимагаємо повернення допомоги по догляду за дитиною

2014-06-30 17:32

le

#55

2014-07-01 07:51

Необхідно підписати пєтіцію про повернення сум виплат допомоги при народженні 2 і 3 дитини.

Гість

#56

2014-07-01 07:51

Я все сказала своей подписью !
Лєна

#57

2014-07-01 08:04

Не мое, скопировала, т.к. понравилось : У мене велике бажання висловити Кабінету Міністрів, особисто Пану Міністру та іншим високопосадовцям -законописцям, від яких залежало написання та прийняття такого рішення, свій сум з приводу «урівняння» державної допомоги при народженні дитини в одну цифру, незалежно від того, яка це дитина друга, третя чи четверта. Я розумію, що нашій Державі величезна криза…..але мабудь тільки в нашій Державі можуть однією рукою забирати у матерів маленьку надію на забезпечення своєї дитинки усім необхідним, а іншою рукою просити у цих же матерів допомоги на підтримку армії. На разі, якщо і потрібно економити, то все ж мабуть не на благополуччі маленьких жителів нашої Країни. Таке враження, що урядовцям не відомо, що та решта коштів, а це 860 грн., які розтягнуто на решту три роки, » нічого не варта», враховуючи постійний ріст цін, а особливо на товари та речі, які необхідні маленькій дитині з народження і до тих трьох років, до яких виплачується допомога. Навіть якщо і урівняли суму допомоги, то принаймні щомісячна виплата такої допомоги має буди не меньшою ( а той трішки більшою) від одного прожиткового мінімуму, який встановлено у нашій державі, а той і прирівняна хоча б до мінімальної зарплати. Принаймні так буде чесно по відношенню до усіх жінок і їх маленьких діток. Незалежно від їх рівня прожиття. Дуже хотілося б щоб наші Урядовці переглянули свої пропозиції і запропонували Верховній Раді збільшити рівень допомоги при народженні дитини до тієї суми, яка хоча б щомісячно трохи оправдовувала себе. Дякую.

Відповідь: порадимо підписати петицію, яка є в статті на головній сторінці, також продублювати це ж звернення до Уряду на його сторінці.
Белочка:
Наталя

#58 Допомога по догляду за дитиною

2014-07-01 08:12

Чекаю на другу дитину. Зменшення одноразової допомоги при народженні дитини та скасування допомоги по догляду за дитиною викликає обурення. Виникає багато запитань - як жити із двума дітьми??? І чому в умовах кризи відбувається збільшення допомоги для першої дитини? Де логіка? Чому маючи трудовий стаж 15 років я позбавлена допомоги по догляду за дитиною??? І чому ці зміни відбулися саме з 1 липня, а не наприклад, з 1 квітня? Що, до цього часу грошей вистачало? Чим я гірша за маму, яка народила дитину до цього періоду? ВВажаю, що державні органи та державну діячі неправомірно позбавили нас даних соціальних виплат!!! Жінки в цей період більш незхахищені та потребують державної підтримки!!! Завдання державних діячів - знайти можливості для даних соціальних виплат (шляхом зменшення своїх гарантій, зарплат, мат.допомог, розпродажу зайво придбаних за державний рахунок транспорту, будинків та інших матеріальних благ, поверненням привласнених коштів з офшорних рахунків і т.д.)!!! Інакше - вони не виконують своїх повноважень, не виправдовують довіри народу. Ганьба!
Леон

#59

2014-07-01 09:32

Діти - це єдине і основне, на чому не можна економити, це наше майбутнє, вони будуть підростати, працювати і рухати нашу економіку, платити податки і наповнювати бюджет. Дивно для керівників держави не розуміти елементарних речей.

Гість

#60

2014-07-01 09:42

Нужно нашим депутатам все сократить и выплачивать зарплаты 1500 гривен.Посмотреть как они бы жили.И заоодно им на детей по 130 гривен в месяц платить,пусть воспитывают.С нашими ценами даже большую пачку памперсов не купишь за эти деньги.Совсем уже оболдели.Сами на Мерсах ездят,а у детей отбирают!!!Пусть меньше воруют тогда толку больше будет и деньги в бюджете государства появятся!

Гість

#61

2014-07-01 09:59

Как можно отбирать помощь ребенка????? Ето вообще ни стыда ни совести!!!! Пусть чиновникам зарплаты немного понизят, и сами жить попробуют на 130 грн в месяц!!!!! Скоты!
5%

#62 Обурення!!!!!

2014-07-01 11:03

Я поддерживаю петицию! И тоже согласна, что депутатам и т.д. нужно поотменять все поощрения и бонусы и вернуть наворованые день с бюджета страны прошлой властью обратно в казну. Почему должны страдать семьи с маленькими детьми? На всё цены подняли, з/ п у вех прежние, а то и меньше, и выживайте как хотите!

Гість

#63

2014-07-01 11:05

Я поддерживаю петицию! И тоже согласна, что депутатам нужно поотменять все поощрения и бонусы и вернуть наворованые день с бюджета страны прошлой властью обратно в казну. Почему должны страдать семьи с маленькими детьми? На всё цены подняли, з/ п у вех прежние, а то и меньше, и выживайте как хотите!

Anonymous

#64

2014-07-01 11:16

Сьогодні направляю перші звернення до Уряду і ВР
антизакон

#65

2014-07-01 11:54

а как быть матерям, воспитывающим ребенка в одиночку??? куда деть годовалого ребенка? как жить на 130 грн. в месяц?? кто ответит на все эти вопросы?
Інна

#66

2014-07-01 12:09

Скасування цієї допомоги не вкладається ні в які рамки... І так економиш на всьому, а тут ще й на дитині... Скуповуюсь тільки в секонд-хенді... А продукти тепер теж в секонді купляти?

Гість

#67

2014-07-01 12:33

Поверніть допомогу!!!!!!!

Гість

#68

2014-07-01 12:48

Чекаємо рішення Порошенка.

Гість

#69

2014-07-01 13:34

Ще 5 рокiв таких цiн i зарплат, i замiсть перепису населення буде перекличка.

Гість

#70

2014-07-01 15:32

потрібно повернути виплати при народженні 2 і 3 дитини!!! борітеся - поборите!!! пишіть всім нардепам - мавпам безталанним! а Денісовій ще аукнеться така соц політика ой як аукнеться!
Вікторія

#71

2014-07-01 15:45

Їм все одно на тих бідних людей, вони на дітях економлять!!!, нехай ті падли на собі з економлять.
Як може прожити одинока мама на 820 грн з двома маленькими дітьми. Таку сумму ці козли за годину тратять.
Безсоромна влада, яка була , така й прийшла. Це за цих свинів ми бойкотували. Самі себе вибрали, і думають, що пару дибілів будуть вирішувати долі мільйонів.
Надя

#72 Тема

2014-07-01 18:12

Добрий вечір всім я вибачаюсь,але я рахую потрібно боротися не тільки за 130 грн,але й за ті гроші яки вони зменшили за другу і третю дитину!!!!!
юля

#73

2014-07-01 19:27

Лишение матерей этой мизерной выплаты является вершиной цинизма со стороны властей, и поэтому считаю, что нам всем необходимо ее "отстоять".Сколько можно забирать у простых людей пусть депутаты подтянут по туже свои животы....
Баг22

#74

2014-07-01 20:19

Невже ви ще не зрозуміли. В Україні втілюється всесвітній план знищення інституту сімї!

Гість

#75

2014-07-01 21:02

Нужно эта помощь